جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

آسایشگاه قم نیازمند بهسازی ساختمان و امکانات است

ایسنا/قم رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم گفت: آسایشگاه سالمندان و معلولین قم نیازمند بهسازی ساختمان، امکانات و از همه بیشتر محبت و صمیمیت شهروندان قمی می باشد.

مهندس روح‌الله امراللهی، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم در حاشیه بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اظهار داشت: دوران روزگار همواره با یک روند برای انسان ها نمی چرخد، بعضی اوقات حوادثی رخ می دهد که برای انسان تا پیش نیاید باور نمی کند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه همه انسان ها در دوران جوانی سلامتی، قدرت و خیلی امکانات دارند، افزود: هیچ نعمتی ابدی نیست و یکی از مهمترین نعمت ها سلامتی است،

امراللهی با اشاره به این مصرع معروف سعدی “ای که دست ات می رسد کاری بکن” تصریح کرد: حتما برای همه ما روزی خواهد آمد که نیازمند کمک و محبت هم نوع خود خواهیم شد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: آسایشگاه سالمندان و معلولین قم نیازمند بهسازی ساختمان، امکانات و از همه بیشتر محبت و صمیمیت شهروندان قمی می باشد

پیشنهاد مطالعه:  ببینید | تیراندازی پسر جوان در تلاش برای ربودن یک دختر درشهر ری

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: محبت کمترین کار و لیکن بهترین هدیه از طرف شهروندان  عزیز برای آسایشگاه سالمندان و معلولین قم می باشد، آن را دریغ نورزیم چون روزی رسد که خود نیازمند آن محبت خواهیم بود.

خانم نرجس نیازمند، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم در ادامه بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: چند نفر از همکاران از جمله آقایان محرری و امراللهی از اعضاء شورای شهر و حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی شهرداری در این بازدید حضور داشتند، که این حضور را رزق خود دانستند.

وی بیان کرد: سالمندان حق دارند در محیطی آرامبخش، مناسب سازی شده برای رفت و آمدشان و محیطی بانشاط و طبیعت زیبا روز های خود را سپری نمایند.

نیازمند در ادامه اظهار کرد: هر یک از این سالمندان یادآور سال های طولانی از تاریخ گذشته این جامعه هستند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: این سالمندان در دوران جوانی و توانمندی، تلاش های بسیار برای پیشرفت و ساختن حداقل زندگی خود داشته اند و شاید هرگز تصور نمی کردند روزهای پایانی عمرشان در خانه سالمندان سپری گردد.

پیشنهاد مطالعه:  "خدمات روانشناسی" بیمه شد/ تصویب درمانرایگان کودکان به‌زودی

وی در پایان تصریح کرد: این سالمندان شایسته زندگی به مراتب مطلوب تر از این شرایط هستند و قطعا مسئولین و خیرین با همت و دوشادوش هم این امر را رقم خواهند زد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

مصرف مشروبات الکلی جنایت آفرید؛ قتل در جگرکی محله مشیریه

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم