یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

آسمانی صاف تا نیمه ابری برای استان تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران طی دو روز آینده صاف تا نیمه ابری و در برخی ساعات، وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک مورد انتظار است.

به گزارش ایسنا بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات (بویژه امروز و فردا) همراه با وزش باد شدید و در بخش‌های جنوبی استان با احتمال خیزش موقت گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

همچنین بعدازظهر شنبه (۶ فروردین ماه) در پاره ای از نقاط بویژه ارتفاعات افزایش ابرناکی گاهی همراه با رگبار پراکنده مورد انتظار است. همچنین امروز و فردا کاهش نسبی دما و از یکشنبه (۷ فروردین ماه) روند افزایش تدریجی دما پیش بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی-امین آباد با کمینه دمای ۱- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است.

پیشنهاد مطالعه:  طرح جدید برای ساماندهی کاسبان زیرزمینی تهران

همچنین آسمان تهران فردا (۶ فروردین ماه) کمی ابری همراه با وزش باد در بعدازظهر نیمه ابری، گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید و در شب صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۷ فروردین ماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

دفاع تمام قد از لایحه عفاف و حجاب /قوه قضاییه و مجلس با هماهنگی بالا کار را جلو بردند /اطلاعات غیردقیق از این مصوبه منتشر می‌شود

مهدی باقری نماینده زنجان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم