یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران
سرمایه گذاری مسکن در تهران
سرمایه گذاری مسکن در تهران

آشنایی درباره سرمایه گذاری مسکن در تهران

در سال های اخیر به دلیل تورم، اکثر سرمایه گذاران سعی در حفظ اموال و سرمایه خود با سرمایه گذاری در مناطقی دارند که سود بیشتری دارند. یکی از سودآورترین بخش ها سرمایه گذاری در بخش مسکن به ویژه در تهران است.

هسته اولیه تشکیل شهر تهران در منطقه ۱۲ و اولین مهاجران به تهران از ری بوده اند و در واقع می توان آنها را پایه گذار بازار و امکانات اصلی شهر حال اگر قصد سرمایه گذاری در این شهر را دارید، بد نیست بدانید مناطق رو به رشد تهران کدامند؟

مناطق مستعد رشد تهران را بشناسید

یکی از مناطقی که یکی از پرمعامله ترین بازارهای مسکن بوده و سود فراوانی دارد می توان به مناطق ۵، ۲، ۲۲ و ۲۱ اشاره کرد. در این مناطق به دلیل افزایش قیمت زمین می تواند بازده خوبی داشته باشد.

منطقه ۲۲ تهران؛‌ قلب تپنده رشد خانه در تهران

منطقه ۲۲ تهران در کنار دریاچه چیتگر واقع‌ شده است. این منطقه در شمال غربی تهران قرار دارد که از سمت شمال به ارتفاعات البرز، از شرق به شهرداری منطقه ۵ و از غرب به وردآورد شمالی محدود می‌شود. در این منطقه مجتمع‌های تجاری و مسکونی نوساز و پیش ‌فروش فراوانی ساخته‌ شده است.

پیشنهاد مطالعه:  اجاره سوله غرب تهران | اجاره سوله در جاده مخصوص کرج(لشگری)

این منطقه به علت آب‌ و هوای مساعد، دسترسی اتوبان، دریاچه چیتگر و مراکز خرید فراوان طرفداران بسیاری دارد. به همین دلایل بازار مسکن در این منطقه بسیار پررونق است. اگر قصد خرید منزل دارید و می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم در این منطقه واحد مسکونی خریداری کنید.

به‌طور کلی باید گفت مناطقی مانند منطقه ۲۲ به دلیل وجود مراکز تجاری و انبوه سازی های عظیم مانند سهام پهنه b آینده بسیار درخشانی خواهد داشت و بازار مسکن آن روز به ‌روز بیشتر رشد خواهد کرد.

برای آشنایی بیشتر با پروژه های مطمئن و موفق منطقه ۲۲ تهران از جمله پروژه نیکان، پروژه تریتیوم vip، پروژه زاگرس و امثالهم به وبسایت املاک منطقه ۲۲ به نشانی اینترنتی www.sadaf22.com مراجعه نمایید.

مناطق در حال توسعه تهران
همانطور که می دانید قیمت مسکن نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. با گرانی مسکن، بخش بزرگی از طبقه متوسط ​​جامعه توانایی خرید خانه را ندارند و به اجاره یا خرید خانه در مناطق ارزان‌تر روی می‌آورند.از آنجایی که ساخت و ساز مسکن در حومه تهران بسیار گسترش یافته است، بنابراین مردم می توانند بهترین منطقه اطراف تهران را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و شانس داشتن خانه و سرمایه گذاری سودآور را امتحان کنند. در مطلب بعدی تعدادی از شهرک های ساخته شده در حومه تهران را معرفی خواهیم کرد:

پیشنهاد مطالعه:  انتخابات نظام مهندسی کشاورزی استان تهران: مروری بر دیدگاه مهندس احمد احمدی شریف

شهر پردیس
شهر پردیس یکی از شهرهای جدید اطراف پایتخت است که در ۱۷ کیلومتری تهران قرار دارد. این شهر به دلیل همجواری با تهران دارای مزایای زیادی از جمله آب و هوای مساعد، نبود ترافیک و قیمت مناسب مسکن است. مراکز درمانی، مجتمع های تجاری، مساجد و پارک های زیادی در این شهر ساخته شده است. پردیس دارای فازهای مختلفی می باشد که فاز ۱ آن نسبت به سایر فازها قدمت بیشتری دارد و از امکانات بیشتری برخوردار است که به همین دلیل قیمت خرید ملک در این فاز نسبت به سایر فازها بیشتر است.
منطقه ۲۲ تهرانمجتمع های تجاری و مسکونی نوساز زیادی در این منطقه ساخته شده است.

این منطقه به دلیل آب و هوای مساعد، دسترسی به بزرگراه، دریاچه چیتگر و مراکز خرید فراوان، طرفداران زیادی دارد. به همین دلایل بازار مسکن در این منطقه بسیار رونق دارد. اگر قصد خرید خانه دارید و قصد سرمایه گذاری دارید خرید واحد مسکونی در این منطقه را به شما پیشنهاد می کنیم.

پیشنهاد مطالعه:  طریقه مصرف دانه چیا برای تیروئید کم کار

در مجموع باید گفت مناطقی مانند منطقه ۲۲ به دلیل وجود مراکز خرید و انباشته های عظیمی مانند سهام منطقه B آینده بسیار روشنی خواهد داشت و بازار مسکن آن روز به روز رشد خواهد کرد.

رشد مناطق شمالی تهران

در برخی از مناطق تهران افزایش قیمت ها به دلیل رونق ساخت و ساز و در برخی مناطق به دلیل کمبود عرضه و کمبود زمین برای ساخت و ساز است. مورد دوم در مناطق شمالی تهران صدق می کند، اما باید در نظر داشته باشید که ارزش افزوده سرمایه گذاری در مناطقی که رونق ساخت و ساز وجود دارد بسیار بیشتر از سایر مناطق است.

همانطور که عامل آب و هوا در این مناطق به نفع خریدار بوده و باعث توسعه و رشد بیشتر این مناطق خواهد شد.

منابع :

www.delta.ir

www.isna.ir

Originally posted 2023-01-28 13:10:23.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

جوی دوسر پرک

جوی دوسر پرک | طرز تهیه اوتمیل برای لاغری

جو دوسر پرک نوعی از جو است که پس از حذف پوسته خارجی و دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم