شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

آغاز آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از فردا/ادامه آموزش مجازی برای کلاس‌های بیش از ۴۰ نفر

کلیه دروس دانشجویان کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی از فردا ۲۰ فروردین ماه سال جاری برای نیم‌سال دوم تحصیلی به شکل حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا،‌ بر اساس مصوبات هیات رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، کلاس‌های آموزشی مقاطع تحصیلات تکمیلی (غیر از دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰) از ۱۴ فروردین به صورت حضوری برگزار شد و کلیه دروس دانشجویان کارشناسی این دانشگاه نیز از فردا شنبه ۲۰ فروردین ماه جاری به صورت حضوری آموزش داده خواهند شد.

در چندین نقطه از دانشگاه میز خدمت برای پاسخگویی به پرسش‌های احتمالی دانشجویان مستقر می‌شود و دفاتر مشاوره در محل خوابگاه پسران و دختران فعال خواهد شد.

گروه‌هایی از دانشجویان ورودی سال‌های قبل برای معرفی بخش‌های مختلف دانشگاه به نودانشجویان مستقر خواهند بود و آنان را در تور دانشگاه گردی همراهی می‌کنند.

دروس نظری کارشناسی دانشجویان شهید بهشتی با بیش از ۴۰ نفر دانشجو به صورت غیرحضوری برگزار شده و برای این دروس، کلاس‌های حل تمرین و رفع اشکال با ظرفیت کمتر برنامه‌ریزی خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه:  منتخب اخبار فضایی روزهای اخیر از نگاه پایگاه "اسپیس"

همچنین کلاس‌های دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ پس از ماه مبارک رمضان (از ۱۷ اردیبهشت) به صورت حضوری برگزار می‌شود. همانطور که قبلا نیز اعلام شده است، آزمون پایان‌ترم در کلیه مقاطع به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دانشجویان موظفند کارت الکترونیکی تزریق دو دُز واکسن خود را در بدو ورود به دانشگاه به مسؤولین مربوطه ارائه کنند و دانشجویان متقاضی خوابگاه ضمن تزریق سه دُز واکسن می‌توانند از خوابگاه استفاده کنند.

در مصوبه هیات رییسه دانشگاه شهید بهشتی آمده است: در صورت تغییر شرایط همه‌گیری ویروس کووید -۱۹، بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و ابلاغیه‌های مراجع ذی‌ربط، مراتب مجددا اطلاع‌رسانی و اقدامات متناسب با آن پیش‌بینی خواهد شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

سازمان فضایی ایران "ستاد روایت پیشرفت" تشکیل داد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری پیام امروز، حسین دلیریان؛ سخنگوی سازمان فضایی ایران در فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم