آغاز ثبت نام برنامه ترم تابستانی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر از آغاز ثبت نام برنامه ترم تابستانی مجازی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی در ۱۳۴ درس خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر جاودان ضمن بیان این مطلب  گفت: ترم تابستانی ۱۴۰۱، برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی با همکاری معاونت آموزشی و دانشگاه علوم پزشکی مجازی برگزار می‏شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت افزود: در این ترم تابستانی، ۱۳۴ درس برای دانشجویان رشته های مختلف گروه علوم پزشکی ارایه می شود. وی افزود: در این ترم تابستانی، دروس مختلف با محتوای استاندارد و با کیفیت به صورت مجازی ارایه می ­شود.

دکتر جاودان افزود: به منظور بهره گیری سایر دانشجویان از این ترم تابستانی، امکان ثبت نام تمام دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در این ترم تابستانی فراهم است، اما با توجه وسعت دروس ارایه شده و هزینه های برگزاری این ترم تابستانی، دانشجویان آزاد لازم است در قبال اخذ واحد درسی، شهریه بپردازند. وی تأکید کرد: این ترم تابستانی برای دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر رایگان است و آنان برای ثبت نام در این ترم تابستانی شهریه پرداخت نمی کنند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: معاونت آموزشی وزارت بهداشت تمام تلاش خویش را به کار گرفته است تا در این ترم تابستانی، از ظرفیت اساتید برجسته کشوری بهره گرفته و آموزش‌های کیفی و مطلوب به دانشجویان ارایه شود. وی افزود: سقف تعیین شده برای این ترم تابستانی، ۶ واحد درسی از میان ۱۳۴ دروس ارایه شده می باشد.
دکتر جاودان افزود: دانشجویان گروه پزشکی متقاضی ثبت نام در این ترم تابستانی، می‌توانند از ۶ تا ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۱ از طریق آدرس ارایه شده ثبت نام کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با پایان یافتن ثبت نام دوره، این ترم تابستانی از ۱۵ تیرماه الی ۱۵ شهریور ماه اجرا خواهد شد. نیمه دوم شهریور نیز آزمون دروس برگزار شده و در پایان شهریور ماه نمرات دانشجویان برای دانشگاه‌های علوم پزشکی مربوطه ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

زمان حمله پشه آئدس به انسان + فیلم-پیام امروز

۰۹:۵۲ – ۲۳ تير ۱۴۰۳ علی اصغر زنده دل، متخصص طب سنتی در برنامه تلویزیونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *