آغاز پخش فینال تنها مسابقه استعدادیابی – قرآنی

مرحله فینال فصل یازدهم مسابقه تلویزیونی اسراء که تنها مسابقه استعدادیابی رسانه ملی در حوزه قرآن کریم است، از دوشنبه‌شب ششم تیرماه آغاز می‌شود. 

به گزارش ایسنا، پخش تلویزیونی مرحله فینال فصل یازدهم مسابقه استعدادیابی اسراء از امشب ششم تیرماه و از طریق شبکه قرآن و معارف سیما آغاز می‌شود.

ضبط دوره یازدهم مسابقه تلویزیونی اسراء که تنها مسابقه استعدادیابی رسانه ملی و کشور در حوزه قرآن کریم است، از دی‌ماه سال قبل آغاز شد. در مرحله اول این مسابقه بیش از ۱۰۰۰ نفر حضور داشتند که از بین آنها ۱۴۰ نفر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.

در ادامه حدود ۱۴۰ نفر موفق به عبور از مرحله مقدماتی و حضور در مرحله نیمه‌نهایی شدند و پس از آن نیز ۳۹ نفر به انتخاب هیئت داوران به فینال ادوره یازدهم مسابقه تلویزیونی اسراء راه یافتند.

در این مرحله ۱۵ قاری در رشته استاد منشاوی، ۱۵ قاری در رشته استاد مصطفی اسماعیل و ۹ قاری نیز در رشته استاد عبدالباسط حضور دارند. در فینال این مسابقات هر شرکت کننده حدود چهار دقیقه تلاوت خواهد داشت. 

مسابقه تلویزیونی اسراء در دوره یازدهم با حضور سیدمحد جواد حسینی، حامد ولیزاده و مهدی غلام‌نژاد داوری می‌شود. بر اساس این گزارش پخش فینال این مسابقه تلویزیونی از امشب ششم تیرماه آغاز می‌شود. 

راه‌یافتگان به فینال این دوره از مسابقات از استان‌هایی همچون بوشهر، خوزستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، قزوین، البرز و قم هستند.

تیم تهیه مسابقه تلویزیونی اسراء برای معرفی بیشتر فینالیست‌های این دوره، به سفرهای محل زندگی شرکت کنندگان رفته و مستندهای کوتاهی از این افراد تهیه کرده است. این مستندها که زمان آن بین ۵ تا ۱۰ دقیقه است، قبل از تلاوت هر شرکت کننده پخش خواهد شد.

مسابقه استعدادیابی – قرآنی اسراء با اجرا و تهیه‌کنندگی سیدوحید مرتضوی به روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سفر بدون ویزا به چین تمدید شد-پیام امروز

به نقل از یورونیوز، چین سفر بدون روادید را برای مالزی و ۱۱ کشور اروپایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *