آمادگی وزارت علوم جهت مشارکت در برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویان

وزارت علوم تحقیقات و فناوری آمادگی خود را جهت مشارکت در برگزاری مرحله کشوری دهمین مسابقات ملی مناظره دانشجویان اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در جلسه‌ای که با حضور دکتر عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محمدعلی اسلامی، مدیرکل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر جمال رحیمیان، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، دکتر رضا فریدزاده، سرپرست سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار شد، راه‌های مشارکت و هم‌افزایی هرچه بیشتر وزارت علوم و جهاد دانشگاهی در جهت توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها بررسی شد.

در این جلسه که با محوریت برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران برگزار شد، دکتر فریدزاده ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت‌گرفته طی ده دوره برگزاری مسابقات مناظره، خواستار تشکیل شورای عالی مسابقات مناظره دانشجویان ایران با حضور مسئولان ارشد فرهنگی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مشارکت‌کننده شد که با استقبال معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم روبرو شد.

مقرر شد وزارت علوم تحقیقات و فناوری در برگزاری مرحله کشوری دهمین مسابقات ملی مناظره که در روزهای هشتم و نهم خردادماه ۱۴۰۱ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود، مشارکت فعالی داشته باشد.

در این دیدار همچنین در زمینه مشارکت در طراحی و اجرای دیگر برنامه‌های فرهنگی و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی به منظور تقویت فعالیت‌های فرهنگی بحث و بررسی صورت‌گرفته و توافقاتی انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، ۴۰۰ تیم در دهمین دوره مسابقات شرکت نمودند که ۵۰ تیم به مرحله منطقه‌ای راه یافتند. مرحله منطقه‌ای از ۸ تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ در چهار منطقه به صورت برخط برگزار شد. در انتها ۱۶ تیم به مرحله کشوری راه یافتند که در خردادماه ۱۴۰۱ برای کسب عنوان قهرمانی دهمین دوره مناظرات به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بازگشت گاریدو به تهران-پیام امروز

۱۱:۱۶ – ۲۳ تير ۱۴۰۳ خوان کارلوس گاریدو، طبق برنامه، صبح امروز از طریق مرز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *