دوشنبه , ۷ فروردین ۱۴۰۲
 پیش فروش پروژه شمیم رحمت در سایت املاک صدف

ابراهیمی: از ۳ ماه دیگر تمرینات کشتی را شروع می‌کنم

ملی‌پوش کشتی ایران گفت: در حال حاضر مشغول فیزیوتراپی هستم و از ۳ ماه دیگر می‌توانم به تمرینات کشتی بازگردم.

محمدجواد ابراهیمی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت خود برای بازگشت به میادین، اظهار کرد: در حال حاضر در باشگاه استقلال مشغول فیزیوتراپی هستم و خوشبختانه وضعیتم رو به بهبودی است، طبق نظر پزشکان از پایان فروردین می‌توانم تمرینات ابتدایی را شروع کنم و به مرور به کشتی بازگردم.

دارنده ۲ مدال طلای آسیا، افزود: از ناحیه زانوی پای راست دچار مصدومیت کهنه بودم که در تمرینات تیم ملی تشدید شده بود و به این دلیل که از ناحیه رباط صلیبی و مینیسک دچار آسیب‌دیدگی شدید شده بودم، برای ادامه حضور در میادین و اینکه بتوانم مبارزه کنم باید هر چه سریعتر جراحی می‌کردم. دو مرتبه عمل جراحی کردم، خوشبختانه با حمایت‌های فدراسیون کشتی و شخص علیرضا دبیر که یک مرتبه نیز از بنده عیادت کرد و جا دارد از او تشکر کنم، عمل جراحی موفقی داشتم. خدا را شکر در حال حاضر نیز با حضور در جلسات فیزیوتراپی هر چه به سمت جلو می‌روم وضعیتم بهتر می‌شود و امیدوارم هر چه سریعتر به میادین کشتی بازگردم.

وی درباره زمان تقریبی بازگشت به تمرینات کشتی، گفت: طبق نظر پزشکان ۳ ماه دیگر می‌توانم به تمرینات کشتی بازگردم و به مرور مهیای حضور در میادین شوم. قطعا انگیزه بالایی برای بازگشت به کشتی دارم و امیدوارم بتوانم باز هم به دوبنده تیم ملی برسم و برای کشور افتخارآفرینی کنم.

ابراهیمی با بیان اینکه امیدوار است بتواند در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی به میدان برود، خاطرنشان کرد: به هیات کشتی مازندران نامه زدم و درخواست کردم که پیگیر این موضوع شوند، امیدوارم این موضوع با موافقت کادر فنی و فدراسیون روبرو شود تا بتوانم با انگیزه بالا به میادین بازگردم.

وی در پایان با اشاره به موفقیت‌های کشتی ایران در سال گذشته، گفت: تیم ملی قرار است در اولین رویداد عازم مسابقات قهرمانی آسیا شود و برای همه نفرات اعزامی آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام

حتما ببینید

کونته از تاتنهام جدا شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه تاتنهام به طور رسمی اعلام کرد آنتونیو کونته با توافقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *