جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

اجرای اولین مرحله حمایت از فعالیتهای فناورانه دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد

قائم‌مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای اولین مرحله حمایت از فعالیتهای فناورانه دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر وحید ضرغامی با اشاره به انتشار نتایج نخستین مرحله اجرای آئین‌نامه حمایت از دانشجویان و دانش آموختگان فناور و نوآور دانشگاه آزاد اسلامی، از برداشتن گام بلندی دیگر در راستای حمایت بیش از پیش از فعالیت فناورانه و دانش بنیان دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

ضرغامی مهمترین مزیت و دستاورد این آئین‌نامه را افزایش امید و انگیزه در میان دانشجویان و دانش آموختگان فناور دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین، فراهم کردن بستری برای حمایت از فعالیت‌های دانش بنیان دانشجویان دانشگاه در ارائه تسهیلات حمایتی، تشویقی و حرکت هرچه پرشتاب‌تر به سمت دانشگاه نسل سوم دانست.

وی با ابراز خرسندی از تاسیس صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سال گذشته ابراز امیدواری کرد: زمینه حمایت عملی از طرح‌های فناورانه و دانش‌بنیان دانشجویان به شکل عملی مهیا شود تا در سال “تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” شاهد اتفاقات مثبت در زمینه اشتغال‌آفرینی باشیم. خوشبختانه برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌های تدوین شده در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری در سال ۱۴۰۱، سبب شده تا حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ضریب تصاعدی پیدا کند.

پیشنهاد مطالعه:  تصاویر هوش مصنوعی از خانه‌ها در سال ۲۰۵۰

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادرات ۶۵۰ میلیون دلاری دانش‌بنیان‌ها در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲/ ۷۰۰ محصول دانش‌بنیان قابلیت صادرات دارند

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیام امروز، نشست خبری دکتر امیرحسین میرآبادی؛ رئیس مرکز تعاملات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم