اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کشور توسط پلیس + فیلم-پیام امروز


سرهنگ علی قاسم پور با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی کارکنان کلانتری‌های پایتخت برای برخورد با مجرمان و متخلفان، اظهار کرد: پلیس در راستای تامین و حفظ نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: در پی اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با رویکرد امنیت محله محور و با هدف برخورد با هنجار شکنان و مجرمان در سطح پارک‌ها و بوستان‌های سطح تهران توسط کلانتری‌ها در سه روز گذشته اجرایی شد. ماموران پلیس پیشگیری موفق به دستگیری ۹۲ نفر سارق حرفه ای، ۸۴  خرده فروش مواد مخدر، ۶۳۰ نفر معتاد متجاهر و ۱۶۰ نفر اتباع غیر مجاز و ۱۴ نفر اراذل و اوباش شدند.

وی گفت: این طرح هر روز در چند مرحله توسط تیم‌های عملیاتی کلانتری‌ها و تمام پارک‌ها و بوستان‌های سطح تهران اجرا شد که در این راستا تعداد ۲۰ دستگاه خودرو، تعداد ۱۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شدند و روانه پارکینگ شده و حدود نیم کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

سرهنگ قاسم پور گفت: اجرای این طرح و طرح‌های مشابه به جهت ارتقای امنیت اجتماعی در پایتخت و دستگیری سارقان، مالخران و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در کلانتری‌های سطح تهران همچنان با قدرت و شدت بیشتری در سال ۱۴۰۳ تداوم خواهد داشت.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در پایان مشارکت مردم و همکاری با پلیس و احساس مسئولیت در ایجاد امنیت را ضامن آرامش فردی و اجتماعی دانست و بیان داشت: مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی است.


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تعداد کودکان کار قزوین در حال افزایش است – خبرگزاری تسنیم

حدود ۱۲ هزار نفر شرکت کردند و قرار هست ۴هزار و۳۶۶ نفر از این عزیزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *