اجرای ۳۰ نمایش خیابانی به مناسبت ماه مبارک رمضان

مدیریت فرهنگی هنری منطقه۵ به مناسبت ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه «شکیبا» را با اجرای ۳۰ نمایش خیابانی برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، «شکیبا» عنوان ویژه برنامه‌ای است که سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۵ همزمان با ماه مبارک رمضان و در ذیل بسته برنامه مناسبتی «بر آستان جانان»، در قالب اجرای ۳۰ نمایش خیابانی از ۲۴ تا ۳۱ فروردین‌ماه در سطح شهر تهران و در محل فرهنگ‌سراها و ایستگاه‌های مترو برگزار می‌کند.

نمایش‌های «صابر» به کارگردانی مجتبی خلیلی، «رهایم نکن» به کارگردانی حسنا قبادی، «انشای متولد ۸۴» به کارگردانی مهدی صالح یار، «اغما» به کارگردانی ابراهیم رحیمی، «صابرین» به کارگردانی مرتضی وکیلیان و «پیگرد» به کارگردانی شهاب راحله به عنوان ۶ نمایش‌ منتخب «شکیبا»، طی ۳۰ اجرا در مناطق مختلف شهر تهران به اجرای میدانی می‌پردازند.

مکان‌های روباز برگزاری این نمایش‌ها عبارتند از: فرهنگ‌سراهای خاوارن، عترت، تهران، باغ موزه قصر و فرهنگ‌سرای مترو (در ایستگاه‌های مختلف شهری) که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی میزبان عموم شهروندان تهرانی خواهند بود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان و مکان برگزاری نمایش‌ها جهت تماشای حضوری، می‌توانند با شماره ۴۴۰۵۸۹۰۰ (دبیرخانه «شکیبا» در فرهنگ‌سرای فردوس) تماس بگیرند.

انتهای پیام 

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سفر بدون ویزا به چین تمدید شد-پیام امروز

به نقل از یورونیوز، چین سفر بدون روادید را برای مالزی و ۱۱ کشور اروپایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *