سوله آکام فلز

از مسئولان ورزش خوزستان بپرسید برای خانه بسکتبال چه کردید/ سازمان لیگ محلی برای تسویه حساب شخصی

ایسنا/خوزستان رئیس هیات خوزستان با انتقاد شدید از رییس فدراسیون در پی کنار گذاشتن تیم خانه بسکتبال از لیگ برتر، ابراز عقیده کرد: کل سازمان لیگ بسکتبال ایران محلی برای تسویه حساب‌های شخصی است.

مجتبی پیرعباسی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص پیگیری‌های هیات خوزستان برای حضور تیم خانه بسکتبال استان در لیگ برتر کشور، علی‌رغم اعلام فدراسیون مبنی بر کنارگذاشتن این تیم از مسابقات، اظهار کرد: من همچنان پیگیر هستم اما فدراسیون در تلاش است که تیم خانه بسکتبال را حذف کند زیرا با ما مشکل دارند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مسئولان ورزش استان برای حل این مشکل و رایزنی با فدراسیون به عنوان متولیان ورزش خوزستان اقدامات لازم را داشته‌اند؟ ادامه داد: من فکر می‌کنم اگر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خودش پاسخگوی این سؤال باشد، بهتر است. امیدوارم شما این سؤال را از مسئولان بپرسید که در حل این موضوع چه کمکی کرده‌اید. ما انتظار داریم مسئولان ورزش خوزستان پای کار بیایند و نمی‌شود که حق و سهمیه این استان و جوانان آن بدون هیچ دلیل قانونی از دست برود.

رئیس هیات بسکتبال خوزستان در ادامه تأکید کرد: کار فدراسیون قانونی نیست و من هم به هر جایی که دستم برسد، در حال اعتراض هستم و حتی شکایت کرده‌ام و پیگیر موضوع هستم.

وی ابراز عقیده کرد: اصلاً دلیل اصلی فدراسیون برای کنار گذاشتن تیم خانه بسکتبال خوزستان از لیگ برتر وجود ندارد اما آقای داوری، رئیس فدراسیون شخصاً می‌خواهد که این تیم در لیگ برتر نباشد و چون دلیلی ندارد از دلیل این کار برای ما صحبت نمی‌کند. آقای داوری فکر می‌کند چون با پیرعباسی مشکل دارد، باید تلافی آن را بر سر بچه‌های خوزستان دربیاورد که ما اصلاً اجازه چنین کاری را نمی‌دهیم.

پیرعباسی معتقد است: کل سازمان لیگ بسکتبال ایران غیرقانونی است و هیچ مصوبه‌ای برای فعالیت ندارد و بعد همین سازمان لیگ تصمیم می‌گیرد که خانه بسکتبال در لیگ نباشد و در واقع محلی برای تسویه حساب‌های شخصی است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

دی بروینه بهترین بازیکن دیدار بلژیک و رومانی شد-پیام امروز

در پایان دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴، تیم ملی بلژیک با دو گل از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *