یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

اسکان دانشجویان کارشناسی دانشگاه امیرکبیر آغاز شد

با اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اسکان دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه از امروز آغاز می‌شود و تا ۲۴ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، بر این اساس و با توجه به حضوری شدن آموزش در دانشگاه‌های کشور و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بازه زمانی اسکان دانشجویان کارشناسی این دانشگاه از امروز آغاز می‌شود.

با اعلام این دانشگاه، اسکان نیمسال جاری تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ و بصورت عادی (۱۰۰درصد ظرفیت اسمی اتاق‌ها) مطابق با منشور حقوق دانشجویی خواهد بود.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرده که آن دسته از دانشجویان این دانشگاه که تاکنون در سامانه صندوق رفاه وزارت علوم پرونده تشکیل نداده‌اند، لازم است با مراجعه به سامانه bp.swf.ir نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.

روند درخواست خوابگاه به این نحو است که دانشجویان متقاضی خوابگاه حتما بایستی از طریق پرتال آموزشی (منوی درخواست خوابگاه) درخواست خود را ثبت نمایند. درخواست‌ها پس از ثبت دانشجو جهت بررسی و تایید به اداره امور خوابگاه‌ها ارجاع خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه:  تولید توت فرنگی‌هایی با قابلیت مقاومت در برابر بیماری‌هایقارچی

پس از طی مراحل فوق، متقاضیان محترم می‌بایست در تاریخ مقرر، طبق جدول زمان‌بندی صفحه بعد، به اداره امور خوابگاه‌ها مراجعه نموده و پس از تایید اولیه درخواست در اداره، با اخذ کارت الکترونیک واکسیناسیون (از سامانه vcr.salamat.gov.ir/fa) به مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه نموده و تاییدیه سلامت خود را دریافت نمایند و سپس مجددا به دفتر خدمات دانشجویی واقع در اداره امور خوابگاه‌ها مراجعه نمایند.

در ملاحظات بهداشتی اسکان دانشجویان آمده که اسکان آنها منوط به تزریق حداقل دو دوز واکسن کرونا است و کلیه ساکنین خوابگاه ملزم به رعایت کامل این پروتکل‌ها می‌باشند.

در اطلاعیه دانشگاه صنعتی امیرکبیر آمده که دانشجویان ساکن استان‌ البرز و حومه تهران فعلا در اولویت تخصیص خوابگاه نیستند. این دسته از دانشجویان در صورت نیاز به خوابگاه و وجود ظرفیت مکفی، باید از اردیبهشت ماه به بعد مراجعه نمایند.

دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۶ و ماقبل، به دلیل اتمام سنوات مجاز تحصیلی، مشمول دریافت خوابگاه نمی‌باشند.

همچنین پذیرش مهمان در خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه:  شناخت بهتر سیاه‌چاله‌ها با کشف ۱۰۰ «بلیزر»

با اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشجویان کارشناسی ۹۷، امروز ۲۱یکشنبه فروردین ماه،‌ دانشجویان کارشناسی ۹۸ ، روز دوشنبه ۲۲ فرودین ماه،دانشجویان

کارشناسی ۹۹وروردی ۹۹، روز سه شنبه ۲۳ فروردین ماه و دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی ۱۴۰۰ نیز روز چهارشنبه ۲۴ فروردین ماه می توانند برای اسکان مراجعه کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادرات ۲۰ میلیون دلار کاتالیست استراتژیک به روسیه

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری پیام امروز، کارشناسان یک شرکت دانش بنیان در سه مجتمع فولاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم