یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

اشتفانک: حرف‌هایی از قول من زده شد که واقعی نبود/ فقط در کُچ ارسلان نشستم

داور اشتفانک مربی‌ صربستانی علی ارسلان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: در این مدت یک سری حرف‌ها از دهان من درآمد که واقعیت نداشته، اینکه من می‌خواستم در صورتی که علی ارسلان در مسابقات جهانی امسال نتیجه نگیرد قراردادش را تمدید نکنم، درصورتی‌که این اصلا صحت نداشت و اینطور که فهمیده‌ام از سر حسادت به او مطرح شده است.

وی در مورد اینکه قرارداد علی ارسلان با فدراسیون کشتی صربستان تا چه زمانی است، گفت: من علی را تا المپیک ۲۰۲۸ می‌خواهم و از او مدال بیرون می‌کشیم. از روزی که او را به صربستان آوردم مثل برادر کوچکتر من بوده و همیشه پشتش بودم و خواهم بود. این صحبتی که شنیدم مطرح شده صرفا برای اختلاف انداختن است و واقعیت ندارد.

اشتفانک با اشاره به مدال طلایی که کشتی‌گیر ایرانی برای تیم صربستان در مسابقات قهرمانی جهان گرفت، عنوان کرد: علی را من آوردم و الان هم خوشحالم که توانست طلا بگیرد.

رئیس کل فدراسیون‌های ورزشی صربستان که مربی اختصاصی ارسلان هم در تیم ملی صربستان هست، در مورد اینکه ارسلان تمریناتش را در ایران دنبال کرد، تصریح کرد: به او باور داشتم که اجازه دادم در ایران تمرین کند، اگر باورش نداشتم این اجازه را نمی‌دادم. نتیجه باور من هم طلای جهانی علی شد. با مربی‌اش در ایران هم در ارتباط بودیم، چگونگی تمرینش را می‌دانستم، این حرف‌هایی که شنیدم از دهان من زده شده، ناراحتم کردم، اینها از سر حسادت مطرح شده و دروغی بیش نیست.

اشتفانک در خاتمه نیز گفت: من فقط به خاطر علی ارسلان گرمکن پوشیدم و در طول مسابقات کُچ تنها کشتی‌گیری که نشستم علی بود، هیچ کشتی‌گیر دیگری را غیر از او کُچ نکردم، بعد چطور می‌توانم با تنها کشتی‌گیری که او را در مسابقات جهانی کُچ کردم تمدید قرارداد نکنم و روی او نظر نداشته باشم.

انتهای پیام/

حتما ببینید

دفاعیه مربی مس کرمان از درگیری با ساپینتو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار روز پنجشنبه تیم‌های مس کرمان و استقلال در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *