جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

اعلام وصول سوال نمایندگان از وزرای کار و بهداشت

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی سوالات ۴ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی را اعلام وصول کرد.

به گزارش ایسنا، محمد رشیدی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سوالات چهار تن از نمایندگان از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی را  به شرح زیر اعلام وصول کرد:

سوال ملی محمدرضا صباغیان نماینده مهریز و بافق از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت تبعیض در حقوق و دریافتی کارکنان بخش های مختلف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

 سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعدادی دیگری از نمایندگان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص استنکاف از به کار گیری نیروهای بومی توانمند

سوال ملی محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت تضییع حق حقوق قالیبافان و بافندگان فرش و عدم وصل مجدد بیمه های قطع شده آنان چیست؟ چرا بیمه های جدید واجدان شرایط پذیرفته نمی شود؟

پیشنهاد مطالعه:  فوری / فرمول جدید افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد

سوال ملی هادی بیگی نژاد نماینده ملایر و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص نتایج تزریق واکسن کرونا به ترتیب نوع واکسن، جنسیت و سن افراد چیست؟ چرا از توان داخلی کشور برای مقابله با کرونا استفاده نمی شود؟

دو سوال ملی کمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اینکه چرا سازمان بهزیستی به وظایف و ماموریت های محوله و ذاتی خود به درستی عمل نمی کند و برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اشتغال،توسعه فعالیت های شغلی و مبارزه با معض بیکاری چیست؟

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ببینید | آواز خواندن محسن تنابنده در پشت صحنه یک سریال به سبک بندری

شاهگوش یک مجموعه‌ای نمایشی در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی داوود میرباقری تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم