یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

افزایش بار ترافیکی در جاده‌های منتهی به شمال کشور طی این هفته/ یک طرفه شدن مسیر در صورت لزوم

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان اینکه پیش بینی می‌شود تا پایان این هفته در جاده‌های منتهی به استانهای شمالی شاهد افزایش بار ترافیکی باشیم، گفت: برنامه پلیس این است که در صورت لزوم یک طرفه کردن مسیر شمال به جنوب را اعمال کند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی با بیان اینکه در مسیرهای جنوب به شمال و شمال به جنوب شاهد افزایش بار هستیم، اظهار کرد: عمده ترددهای نوروزی مربوط به جاده‌های منتهی به شمال کشور اعم از محور هراز_فیروز کوه و آزادراه تهران _ شمال و رشت و قزوین می‌شود.

وی ادامه داد: تا پنجم فروردین امسال بیشترین ترددها به ثبت رسیده است و از ششم فروردین ماه شاهد کاهش سفرهای نوروزی هستیم و البته در برخی جاده‌های منتهی به استانهای شمالی همچنان تردد وجود دارد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا همچنین در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه تا پایان این هفته ناپایداری جوی در اکثر جاده‌ها حاکم است، تاکید کرد که این ناپایداری جوی نیاز به احتیاط رانندگان دارد.

پیشنهاد مطالعه:  آخرین پیامک همسر مهرجویی که به مونا نرسید، چه بود؟

شیرانی همچنین آمار تصادفات نوروزی را «نگران کننده» دانست و خطاب به رانندگان توصیه کرد: با توجه به آمار نگران کننده تصادفات توصیه می‌شود رانندگان با احساس مسئولیت بیشتری تردد کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

دفاع تمام قد از لایحه عفاف و حجاب /قوه قضاییه و مجلس با هماهنگی بالا کار را جلو بردند /اطلاعات غیردقیق از این مصوبه منتشر می‌شود

مهدی باقری نماینده زنجان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم