جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

افزایش سهمیه دئواتلون ایران در بازی‌های جهانی آمریکا ۲۰۲۲

سهمیه ایران در مسابقات دئواتلون بازی‌های جهانی ۲۰۲۲ آمریکا، به ۴ ورزشکار افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، با اعلام فدراسیون ترای‌اتلون، تعداد سهمیه‌های دئواتلون ایران در بازی‌های جهانی ۲۰۲۲ آمریکا به ۴ ورزشکار افزایش یافت.

بر اساس این‌ گزارش، فرآیند کسب سهمیه بازی‌های جهانی ۲۰۲۲ در رشته دئواتلون در تاریخ ٢٣ مارس (سوم فروردین) پایان یافت. این در حالی بود که تیم ملی دئواتلون مردان و زنان ایران با توجه به عدم صدور ویزا توسط کشور بحرین، بخت حضور در مسابقات دئواتلون قهرمانی آسیا را از دست داد. این رویداد به عنوان آخرین مسابقه انتخابی بازی‌های جهانی ۲۰۲۲ بود.

بعد از آن گودرزی رئیس فدراسیون ایران با فدراسیون جهانی مکاتبات متعددی انجام داد و سبب شد که با توجه به رنکینگ بین‌المللی ورزشکاران ایرانی در آخرین روزهای سال ۱۴۰۰، زهرا رئیسی سهمیه حضور در این مسابقات را کسب کند.
همچنین با استفاده از رنکینگ جهانی سایر ورزشکاران ایرانی، ۳ سهمیه دیگر به آقایان سیدمحمد حسینی، محمدحسین طیبی و حدیث نصر آزادانی در روزهای ابتدایی سال ١٤٠١ تعلق گرفت.

پیشنهاد مطالعه:  از نزول پاکدامن تا صعود زاهدی در رنکینگ جهانیشمشیربازی

بدین ترتیب برای نخستین‌بار تیم ملی دئواتلون زنان و مردان ایران با ۴ ورزشکار در بازی‌های جهانی ۲۰۲۲ بیرمنگام در آمریکا حضور خواهند یافت و در دو بخش انفرادی و امدادی مختلط تیمی در این بازی‌ها به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم