یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

افزایش ۲۳ درصدی کشفیات پلیس در حوزه قاپ‌زنی در نوروز

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از افزایش هشت درصدی کشف سرقت در طرح نوروزی سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار محمد قنبری در تشریح این خبر اظهار کرد: پلیس آگاهی در طرح نوروزی سال ۱۴۰۱ موفق شد با برنامه ریزی مناسب، اجرای طرح های هدفمند عملیاتی و بکارگیری بیش از ۹۰۰ کارآگاه خبره کشف جرم، کشفیات جرایم حوزه ماموریتی به ویژه سرقت ها را افزایش دهد.  

وی با اشاره به نقش مبارزه قاطع با سرقت در افزایش امنیت عمومی جامعه گفت: پلیس آگاهی ضمن افزایش ۸ درصدی کشفیات مجموع سرقت ها نسبت به مدت مشابه سال قبل، توانسته است کشف سرقت های خرد را نیز به میزان ۱۴ درصد ارتقاء بخشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: از آنجایی که مبارزه با جرایم خشن همواره در اولویت اقدامات عملیاتی قرار دارد، کارآگاهان پر تلاش پلیس آگاهی در این زمینه هم موفق شدند کشفیات خود را در حوزه قاپ زنی به میزان ۲۳ درصد و در حوزه جرایم جنایی، ۱۷ درصد افزایش دهند.

پیشنهاد مطالعه:  بازگشایی حضوری مدارس پس از ۲ سال

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان، خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های عملیاتی با هدف ارتقای امنیت در سال جاری نیز همچنان در برنامه های ماموریتی این پلیس قرار دارد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

دفاع تمام قد از لایحه عفاف و حجاب /قوه قضاییه و مجلس با هماهنگی بالا کار را جلو بردند /اطلاعات غیردقیق از این مصوبه منتشر می‌شود

مهدی باقری نماینده زنجان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم