جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

امکان استفاده گردشگران خارجی از اصفهان کارت فراهم شود

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی طغیانی امروز _سه‌شنبه نهم فروردین ماه_ در جلسه‌ای پیرامون عملکرد اصفهان کارت اظهار کرد: در این فصل شاهد ورود گردشگر به کلان‌شهر اصفهان هستیم اما هنوز امکان بهره و استفاده از اصفهان کارت برای آنان فراهم نیست.

وی افزود: مستر کارت این امکان را به توریست‌ها می‌دهد تا با سفر به هر کشوری بتوانند به شکل ارزی دخل و خرج مالی خود را مدیریت کنند و دغدغه‌ای در این رابطه نداشته باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استفاده از زیرساخت اصفهان کارت در هر مکان و هر لحظه به عنوان برند این کلان‌شهر نقش مؤثری در پیشبرد توسعه‌ای این شهر و الکترونیکی شدن همه امور مربوط به شهر و حتی استان دارد.

وی با بیان اینکه تبلیغ، معرفی و حفظ برند این کارت مهمترین کار مجموعه شهرداری است، اظهار کرد: معضل بزرگ امروز ما این است که کارهای خوبی انجام می‌دهیم، اما ارائه و تبلیغ خوبی برای کارمان نداریم.

پیشنهاد مطالعه:  شهرخبر - ادعای مرندی درباره محمدجواد ظریف، تکذیب شد

طغیانی با بیان اینکه حرکت و توجه صرف به سمت گردشگری نوروزی با مرگ گردشگری اصفهان مساوی است، خاطرنشان کرد: در این راستا باید زیرساخت‌های جذب گردشگر را در طول سال و نه فقط ایام نوروز فراهم کنیم که یکی از این زیرساخت‌ها اصفهان کارت است که باید زمینه استفاده از آن را برای گردشگران مهیا کنیم.

این نماینده مجلس اظهار کرد: اصفهان یک شهر شناخته شده برای مردم بیشتر کشورهاست و هر چه‌قدر برای معرفی بیشتر و روزآمدی امکانات و زیرساخت‌های آن کار شود در بالا بردن آمار جذب توریست و رضایتمندی آنها مؤثر است.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – ژاپن شمشیر را برای این کشور از رو بست/ ۸ تحریم اعمال شد

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم