شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

امیدواریم بودجه خدمات رسانی به ایثارگران به خوبی تخصیص یابد

به گزارش خبرگزاری مهر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی صبح روز شنبه ۶ فروردین در دیدار نوروزی با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران که در محل نمازخانه ستاد مرکزی بنیاد برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن سال نو و ایام ماه شعبان و میلاد حضرت ولی عصر (عج) گفت: با آغاز قرن جدید وارد دوران جدیدی در سیر زندگی و اتفاقات ملت ایران می‌شویم.

وی با بیان اینکه همه موجودات به جز خداوند فانی هستند و همه ما به سوی خدا برمی‌گردیم افزود: عالم هستی پر از جذابیت‌ها و عوامل فریبنده برای انسان‌هاست و انسان باهوش کسی است که بی‌توجه به این مسائل بر هدف خود متمرکز می‌شود و البته این هوش را نباید با هوش مادی اشتباه گرفت. باهوش‌ترین افراد شهدا بودند که متوجه شدند باید با خود خداوند معامله کنند.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: در پس هر تولد مرگ قرار دارد و در پس هر مرگ هم یک تولد و ما پس از مرگ به عالم جدیدی منتقل می‌شویم که باید برای آن آمادگی داشته باشیم. رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به نوعی در همین مسیر قرار دارد و باید جامعه را با مفهوم معاد آشنا سازد. برای این کار باید نمونه‌های اصیل و واقعی معادگرایی که خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند را بیش از پیش به جامعه معرفی کنیم.

پیشنهاد مطالعه:  فیلم| دولت چراغ اول نهضت ملی مسکن را روشن کرد

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: شهدا جان خود را برای نجات جان دیگران، حفظ مکتب و خاک میهن فدا کرده‌اند و خانواده‌های این عزیزان باید بهتر از هر کسی در مسیر شهدای خود حرکت کنند تا جامعه با دیدن این رویه به درستی و پاکی این مسیر پی ببرد.

وی با بیان اینکه رفتار جامعه ایثارگری آئینه رفتار کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران است ادامه داد: رفتار جامعه هدف هر سازمانی متأثر از رفتار مسئولین و کارکنان آن مجموعه است. بر همین اساس وظیفه همه ما است که تلاش کنیم شهدا را الگوی خود قرار دهیم و رفتارمان را بر آن اساس شکل دهیم.

معاون رئیس جمهور افزود: در ماه‌های انتهای سال تلاش کردیم تا وضعیت بودجه‌ای بنیاد شهید و امور ایثارگران را بهبود ببخشیم و توفیقاتی در این مسیر به دست آمد که امیدواریم بودجه خدمات رسانی به ایثارگران در مسیر اجرا نیز به خوبی تخصیص پیدا کند. در زمینه سازمان‌های اقتصادی تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز تلاش کردیم ساماندهی لازم را به منظور افزایش بهره‌وری انجام دهیم. اما مهمتر از تمام این موارد اهمیت اصلاح رفتار و منش سازمانی است و باید در این راستا خود را به معنای واقعی عضوی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و خدا را همواره ناظر بر اعمالمان بدانیم و به عنوان یک نهاد الگو به وظایفی که بر دوشمان قرار دارد عمل کنیم.

پیشنهاد مطالعه:  وقوع زلزله نسبتا قوی در جنوب غرب چین

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

چرا آموزش‌و‌پرورش به رای دیوان عدالت درباره "ابطال شرط سنی ۲۲ سال" برای دانشگاه فرهنگیان تمکین نکرد؟!

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم