یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

امیر خوش‌خبر: تیم ملی والیبال شکننده است/ سال سختی داریم

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: سال بسیار سختی داریم و امیدوارم همه به تیم ملی کمک کنند تا برای کشور افتخارآفرینی کنیم.

به گزارش ایسنا، امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال در نشست خبری کادر فنی تیم ملی بیان کرد: سال بسیار سختی داریم و امید است همیشه رسانه به عنوان یاور تیم ملی کمک کند تا بتوانیم راه سختی را که با تیم متحول شده و با کادر ایرانی داریم، به خوبی طی کنیم و برای کشور افتخارآفرینی کنیم.

او در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی گفت: آرژانتین قول ابتدایی به ما داده است. البته فرصتی از ما خواسته‌اند تا نهایی کنند. یک احتمال هم وجود دارد که بتوانیم در کانادا با تیم‌هایی مثل آلمان و تیم‌هایی که آنجا حضور دارند بازی تدارکاتی داشته باشیم. البته هنوز مشخص نیست.

او افزود: از آنجایی که بازی اول ما در لیگ ملت‌ها به میزبانی برزیل است، تصمیم آقای عطایی این بود که به کشورهای آن منطقه برویم و بازی دوستانه برگزار کنیم، به همین دلیل روی برزیل تمرکز کردیم که نشد، آمریکا، آرژانتین و کانادا هم باید بررسی شوند.

پیشنهاد مطالعه:  هجوم عربستانی‌ها برای امضا گرفتن از نیمار در تهران! +عکس

سرپرست تیم ملی والیبال در پایان گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم همه کمک کنند تا تیم جوان و شکننده ملی به موفقیت برسد. همه باید دست به دست هم بدهیم تا والیبال بتواند به مسیر خود ادامه دهد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴| ایتالیا، اسپانیا و کرواسی در گروه مرگ/ گروه آسان میزبان؛ تقابل دوباره هلند و فرانسه

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم