یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

اهمیت و تاثیرگذاری امور اقتصاد و دارایی در پیشبرد اهداف کلان استان

ایسنا/قم معاون استاندار قم از اهمیت و تاثیرگذاری امور اقتصاد و دارایی در پیشبرد اهداف کلان استان یاد کرد.

سیدمهدی قریشی در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید امور اقتصاد و دارایی قم که امروز در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد، با تاکید بر رویکرد استان در انتصاب مدیران جوان و متخصص، بیان کرد: پاک دستی، انقلابی بودن و روحیه جهادی از ویژگی های مهم مدیران جدید استانی است.                                         

وی با اشاره به انتصابات جدید در استان قم بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم، اظهار داشت: استفاده از افراد توانمند بومی و پیش بردن اهداف دولت مردمی رویکرد مجموعه مدیریت استان است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با تاکید بر کنار رفتن نگاه های جزیره ای در بین دستگاه های اجرایی، گفت: دولت و حاکمیت یک نظام یکپارچه است و لازم است تا مدیران نگاه و روحیه سیستمی را در خود نهادینه کنند.

قریشی با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری امور اقتصاد و دارایی در پیشبرد اهداف کلان استان بیان کرد: بهبود فضای کسب و کار، سرمایه گذاری، جذب منابع ملی، مولدسازی و غیره از مسائل مهمی است که ارتباط مستقیمی با این اداره کل دارد.

پیشنهاد مطالعه:  ارائه بسته‌های ویژه توسط همراه اول برای اربعین ۱۴۰۲

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با تاکید بر اهمیت تجربه، مهارت و روحیه جهادی در انتصاب مدیران جدید، گفت: میانگین سنی مدیران جدید منصوب شده در استان ۴۵ سال است که ۷ سال نسبت به مدیران قبلی کاهش داشته است.

وی تحقق شعار سال را از اهداف نهایی مباحث اقتصادی و سرمایه گذاری در استان قم دانست و گفت: مدیران استانی باید با روحیه جهادی و نگاه علمی و کارشناسی بتوانند عملکرد قابل دفاع و موفقی در تحقق شعار سال از خود برجای بگذارند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

کاهش ۳۸ درصدی صادرات نفت ونزوئلا

خرید کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – خبر مهم وزیر جدید درباره جذب ۱۱ هزار نیروی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم