یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

اولین نشست ترسیم چشم‌انداز و حکمرانی مطلوب فرهنگی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، اولین نشست از سلسله نشست‌های «ترسیم چشم انداز و حکمرانی مطلوب فرهنگی» امروز یکشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۱ توسط ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به صورت وبینار برگزار می‌شود.

با توجه به اهمیت و ضرورت فوق العاده بالای ترسیم سند چشم انداز در پیشبرد اهداف٫ رسالت و آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران و همچنین تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت ترسیم چشم اندازها و اهمیت بالای آن در زمینه پیشرفت و توسعه کشور، سلسله نشست‌های علمی آفا با عنوان آفا: ترسیم آینده فرهنگی کشور٫ از سوی ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این سلسله نشست‌ها تدوین و ترسیم وضعیت آینده فرهنگی کشور است که جلسات مقدماتی تبیین مقدمات و ملزومات ترسیم آن برگزار گردیده و برنامه ریزی های اولیه هم در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شده است.

سلسله نشست‌های مذکور در واقع گام‌های عملیاتی در جهت تبیین و روشن ساختن شیوه ترسیم آینده فرهنگی کشور است.

پیشنهاد مطالعه:  ۵ طرح اولویت دار فرهنگی در خوزستان امسال تکمیلمی‌شود

در همین راستا اولین نشست از این سلسله نشست‌ها با عنوان ترسیم چشم‌انداز و حکمرانی مطلوب فرهنگی به شکل وبینار توسط دفتر رصد پایش و آینده نگاری فرهنگی برگزار می‌شود این نشست از ساعاتی پیش شروع شده و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی sccr.ir/r/farhang به صورت آنلاین در آن شرکت نمایند.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

نظر آیت‌الله جوادی آملی درباره قضاوت و مرجعیت زنان

به گزارش خبرگزاری پیام امروز، این روزها که آیت‌الله جوادی آملی در درس فقه، مبحث …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم