جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

ایران خیلی بهتر از ما بازی کرد/با لبنان به ‌کارمان ادامه می‌دهیم

به گزارش خبرنگار ایمنا، ایوان هاسیک در نشست خبری پس از دیدار تیم‌ملی فوتبال لبنان مقابل ایران و تحمل شکست دو بر صفر در خصوص بازی اظهار کرد: صعود ایران به جام‌جهانی قطر و پیروزی‌شان در این دیدار را تبریک می‌گویم. باتوجه به اینکه بازیکنان زیادی نداشتیم از نتیجه امروز راضی هستم، مشخصاً کیفیت ایران از ما خیلی بهتر بود. البته در نیمه‌اول تنها یک موقعیت به ایران دادیم و از همان فرصت استفاده کردند و به گل رسیدند. در نیمه‌دوم عقب کشیدیم، ایران بازی بهترش را تکمیل کرد و گل دوم را هم دریافت کردیم.

وی افزود: از بازیکنانم خواستم روحیه جنگندگی داشته باشند. البته این بازی تاثیری در ادامه راه ما نداشت، بعد از بازی با مدیر و کادر فنی لبنان درباره آینده‌مان صحبت و همکفری می‌کنیم، اما خوب بدن تیم و لیگ لبنان و همچنین حضور بازیکنان در تیم‌ملی اهمیت دارد.

سرمربی تیم‌ملی فوتبال لبنان تصریح کرد: بازیکنان با تجربه زیادی داریم و می‌خواهیم ما را ترک نکنند و در تیم‌ملی لبنان به کارشان ادامه دهند. بازیکنانی که در مقابل ایران بازی کردند می‌تواند از تجربه‌ای که کسب کرده‌اند در ادامه فوتبالشان استفاده کنند.

پیشنهاد مطالعه:  ژیمناست‌ها در قونیه شانس کسب مدال دارند

هانسیک خاطرنشان کرد: با اینکه آینده فوتبالی من تاثیری بر فوتبال لبنان ندارد اما باید بگویم در پیش‌رویمان جام ملت‌های آسیا است و امیدوارم این نسل به راه خود ادامه دهد. آینده لبنان مهم است نه قرارداد من اما قطعاً جلساتی با مدیریت لبنان خواهم داشت و احتمال زیادی وجود دارد که با لبنان به همکاری دو طرفه ادامه دهیم.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم