جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

بارش باران در تهران از بعدازظهر امروز

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران برای امروز (۲۰ فروردین ماه) آسمان نیمه ابری تا ابری و غبار آلود، از بعدازظهر در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد، گاهی رگبار و رعد و برق و در مناطق مستعد بارش تگرگ و باد و گردوخاک پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنا بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، برای روز یکشنبه (۲۱ فروردین ماه) در نیمه شرقی بارش پراکنده و در سطح استان وزش باد گاهی وزش باد شدید در برخی مناطق همراه با خیزش گردوخاک مورد انتظار است.

برای روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (۲۲ تا ۲۴ فروردین ماه) در ساعات بعدازظهر به ویژه در روز سه شنبه وزش باد، گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

از لحاظ دمایی شنبه شب و یکشنبه کاهش نسبی دما و از دوشنبه تا چهارشنبه شاهد افزایش دما خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه‌های فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام و ورامین با  بیشینه دمای ۲۶  درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

پیشنهاد مطالعه:  قیمت سمند صفر به ۳۷۲ میلیون تومان رسید/ جدول قیمت

آسمان تهران فردا (۲۱ فروردین ماه) نیمه‌ابری، در صبح بارش پراکنده و به‌تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه (۲۲ فروردین ماه) صاف و در بعداز ظهر وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای تهران

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ببینید | آواز خواندن محسن تنابنده در پشت صحنه یک سریال به سبک بندری

شاهگوش یک مجموعه‌ای نمایشی در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی داوود میرباقری تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم