چهارشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

بازداشت مأمور قلابی با کلیسیونی از تجهیزات نظامی

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اعلام خبر بازداشت مأمور قلابی در ری، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با البسه نظامی و تردد در اماکن عمومی و صنفی خود را مأمور معرفی و اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از شهروندان می‌کند، بلافاصله مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان تحقیقات پلیسی را آغاز کرده و در رصدهای اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مدار بسته، موفق شدند تصویری از متهم به دست بیاورند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: در شاخه دیگری از بررسی‌ها، مخفیگاه متهم شناسایی و به دست آمد وی از دو مکان برای مخفی شدن استفاده می‌کند و در این مکان‌ها تعدادی تجهیزات نظامی نگهداری می‌شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: نتیجه بررسی‌های پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور بازداشت متهم و ورود به مخفیگاه‌های وی صادر شد.

جلیلیان خاطرنشان کرد: مأموران در اقدامی غافلگیرانه و منسجم و همزمان به دو مخفیگاه متهم وارد شده و ضمن بازداشت وی، در بررسی‌های بیشتر از این دو مکان، پنج قبضه سلاح جنگی، ۲۵ دستگاه بی‌سیم، ۳۰ عدد فشنگ، دو عدد خشاب، ۹ عدد شوکر و اسپری، ۳۲ رشته دستنبد و تجهیزات لازم برای جعل اوراق‌های انتظامی و قضائی همچنین تعدادی احکام و مهرهای مربوط به دستگاه‌ها و نهادهای حکومتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان کرد: این متهم ۴۰ ساله پس از انتقال به پلیس امنیت عمومی شهرستان علاوه بر اخاذی و کلاهبرداری از شهروندان، به خرید و فروش تجهیزات نظامی و نگهداری این تجهیزات اعتراف کرد.

وی، به معرفی متهم به مرجع قضائی اشاره کرد و گفت: کشف جزئیات پرونده در دستور کار مأموران این پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

حتما ببینید

راهزنی فرهنگی/ اسطوره‌سازی ترکیه با اساطیر ایران

مطالب مرتبط: روح انسان پس از مرگ چه چیزهایی را می‌بیند؟ ۷ راه برای تقویت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *