شنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

بازدید بیش از ۶۰ هزار نفر از برج میلاد در ۳ روز نخست نوروز/ افزایش ساعت بازدید به دلیل استقبال گسترده

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ عباس حیدری گفت: استقبال مسافران و شهروندان از برنامه‌های نوروزی برج میلاد در سه روز نخست خارج از انتظار بود و تاکنون بیش از ۶۰ هزار نفر از بخش‌های مختلف گردشگری مجموعه بازدید کرده‌اند.

مدیرعامل برج میلاد ادامه داد: پس از دو سال محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، استقبال مردم و مسافران از برنامه‌های متنوع و گسترده نوروزی برج میلاد خارج از انتظار ما در روزهای نخست آغاز سال بود.

حیدری با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طول زمان بازدید، گفت: استقبال مردمی برای بازدید برج میلاد بسیار زیاد بوده است و هم‌اکنون با توجه به محدودیت ظرفیت پارکینگ‌های این مجموعه و همچنین آسانسورهای پرسرعت برج میلاد برای انتقال بازدیدکنندگان به سازه رأس و همچنین به منظور حفظ ایمنی شهروندان، متأسفانه صف‌های ورود و بازدید از برج تا حدودی زمان‌بر شده و مجبور هستیم که بازدیدکنندگان را با تأخیر سوار آسانسور کرده و به همین دلیل موجب طولانی‌تر شدن فرآیند بازدید میهمانان عزیز شده است.

مدیرعامل برج میلاد توضیح داد: بر همین اساس و با توجه به حضور گسترده مردمی در برج میلاد در طول ایام نوروز، تصمیم بر آن شد تا ساعات بازدید و فروش بلیت را افزایش داده و بنابراین ساعت بازدید از برنامه‌های نوروزی برج میلاد از ساعت ۹ الی ۲۳ تغییر و افزایش یافته است و هموطنان گرامی می‌توانند از ساعت ۹ تا ۲۲ نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند. پیش از این ساعت بازدید از ۱۰ الی ۲۲ اعلام شده بود.

این خبر می‌افزاید؛ برنامه‌های نوروزی این مجموعه تا ۱۲ فروردین ماه از ساعت ۹ الی ۲۳ برای مسافران و گردشگران نوروزی پایتخت ادامه دارد.

انتهای پیام/

حتما ببینید

آشنایی با سران اسرائیل/ قسمت پنجم: «موشه دایان»

– اخبار رسانه ها – به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، در طول مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *