چهارشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

بازدید یک میلیون گردشگر از منطقه گردشگری عباس‌آباد تهران تا پنجم فروردین

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد تهران اعلام کرد؛ بین روزهای اول تا پنجم فروردین امسال، بیش از یک میلیون گردشگر از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کردند و از خدمات رفاهی، تفریحی و گردشگری آن بهره‌مند شدند.

خدمات گردشگری در منطقه عباس‌آباد تهران از جمله برگزاری تورهای گردشگری برای بیش از ۸ هزار گردشگر داخلی و خارجی از کشورهای افغانستان، لبنان، عمان، عربستان، ترکیه و … با حضور تورگردان‌های چند زبانه و نیز ایستگاه‌های گردشگری، همه روزه در ایام‌ نوروز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ ارائه می‌شود. همچنین خدمات و برگزاری تورهای پیاده گردشگری در این منطقه مهیاست.

ضمن اینکه برگزاری تورهای بازدید از امکانات مختلف منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به وسیله خودروهای برقی نیز انجام می‌شود و تاکنون ۱۷۰ تور با خودروی برقی برگزار شده است. 

حضور تورگردان‌های چندزبانه به منظور ارائه خدمات گردشگری به گردشگران خارجی همه روزه بوده و به فعالیت خود در کنار تورگردان‌های فارسی‌زبان تا پایان ایام نوروز ادامه خواهد داد و توزیع نقشه‌های راهنما و بورشورهای معرفی مجموعه به صورت دو زبانه نیز به شکل مستمر انجام می‌گیرد. 

گفتنی است؛ منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، نوروز ۱۴۰۱ را با نورافشانی ویژه و خاص «پل طبیعت» هم زمان با لحظه تحویل سال آغاز کرد و از ابتدای نوروز  برنامه‌های متنوع فرهنگی و گردشگری خود را همچون سال‌های گذشته با هدف جذب گردشگران و مسافران نوروزی در این منطقه که به عنوان قطب گردشگری تهران شناخته می‌شود انجام می‌دهد. 

تورهای ویژه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور راهنمایان تخصصی چند زبانه همه روزه به صورت پیاده و همچنین با خودروی برقی همراه با بازدید از جاذبه‌هایی گردشگری چون «پل طبیعت»، بوستان «آب و آتش»، «باغ غذا»، «باغ هنر»، دریاچه «هنر» آسمان‌نمای «گنبد مینا»، دریاچه «نوروز»، موزه و کتابخانه «نادر ابراهیمی»، بوستان «طالقانی»، برگزار می‌شود که تاکنون با استقبال بی‌نظیر مسافران و گردشگران نوروزی روبرو شده است.

گردشگری | توریسم , عید نوروز ,

انتهای پیام/

حتما ببینید

راهزنی فرهنگی/ اسطوره‌سازی ترکیه با اساطیر ایران

مطالب مرتبط: روح انسان پس از مرگ چه چیزهایی را می‌بیند؟ ۷ راه برای تقویت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *