شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

برخورد با محتکران و اخلال گران اقتصادی اولویت اول پلیس پایتخت

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با تبریک سال جدید و با اشاره به اینکه سال جدید که با ولادت منجی عالم بشریت آغاز شد نوید بخش سال نکویی است و اینکه سالی که نکوست از بهارش پیداست، بیان داشت: در سال جدید که با عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است همه توان و تلاش خود را بکار خواهیم بست تا شاهد تحقق بیش از پیش این موضوع باشیم.

وی افزود: بدون شک امنیت و آرامش، بستر و زمینه ساز همه پیشرفت‌ها و تعالی مادی و معنوی است از این رو خدمتگزاران شما در پلیس پایتخت با اقتدار با اراذل و اوباش و برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم برخورد خواهد کرد و اجازه نخواهد داد هنجارشکنان خدشه‌ای به امنیت و آرامش مردم گران‌قدرمان وارد نمایند.

رئیس پلیس پایتخت عنوان داشت: در سال جدید هم با اقتدار طرح‌های امنیت آفرین پلیس پایتخت در راستای ارتقا امنیت و آرامش پایتخت که در حقیقت ام القرای جهان اسلام است تداوم خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه:  ۷ فوتی و شناسایی ۲۶۸ بیمار جدید کرونا در کشور

وی با اشاره به اینکه در راستای تحقق مساله تولید همه باید سهم خود را ایفا نمایند و این مساله عزمی ملی را می‌طلبد، افزود: برخورد و مقابله جدی با قاچاقچیان و محتکران و اخلال گران در حوزه اقتصادی را در سال جاری به طور جد در دستور کار خود داریم.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

چرا آموزش‌و‌پرورش به رای دیوان عدالت درباره "ابطال شرط سنی ۲۲ سال" برای دانشگاه فرهنگیان تمکین نکرد؟!

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم