سوله آکام فلز

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه فناوری اطلاعات کیش

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

به گزارش ایسنا، علاقه‌مندان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش می‌توانند تا ۵ اردیبهشت ماه جاری جهت ثبت‌نام به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه کنند.

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری برپا می‌شود. ظرفیت حضور شرکت‌ها در این پاویون محدود است.

به نقل از روابط‌ عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه‌های شهر هوشمند، هوش مصنوعی، فناوری‌های بانکی، اینترنت اشیاء، اقتصاد دیجیتال و رمز ارزها و زیرساخت و تجهیزات مخابراتی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

برپایی پاویون‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان است که طی آن شرکت‌های منتخب می‌توانند از تخفیف ۹۰ درصدی در تامین هزینه‌های مربوط به شرکت در نمایشگاه‌ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

پلی استیشن ۵ پرو برای اجرای ۶۰fps بازی‌ها هدف‌گذاری می‌کند-پیام امروز

سونی در حال ساخت مدل قدرتمندتری از کنسول بازی پلی استیشن ۵ با اسم رمز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *