چهارشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

بیشترین تردد بین استانی در چهار فروردین ثبت شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ فرهاد مهریاری از ثبت رکورد بیشترین تردد بین استانی در چهارم فروردین ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: بر اساس آخرین آماری که از سامانه ترددشمار دریافت کرده‌ایم، متوسط تردد بین استانی روزانه در تمام کشور از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا پایان روز ۴ فروردین ۱۴۰۱، تعداد ۲میلیون و ۵۰هزار و ۱۳۳ وسیله نقلیه ثبت شده است.
وی ادامه داد: در روز چهارم فروردین‌ماه ۱۴۰۱، تردد بین استانی به ۲میلیون و ۲۳۱هزار و ۲۳۵ وسیله نقلیه رسیده که نسبت به روز گذشته ۴درصد افزایش داشت.

بنه به گفته مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، از آغاز طرح تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۴درصدی تردد بین استان‌ها بودیم. بیشترین تردد بین استانی نیز مربوط به روز گذشته چهارم فروردین با ثبت ۲میلیون و ۲۳۱هزار و ۲۳۵ وسیله نقلیه بوده است.

مهریاری بیان کرد: تا چهارم فروردین، استان خوزستان ۱۵۰درصد، بوشهر ۹۹درصد، خراسان جنوبی ۷۷درصد، خراسان رضوی ۷۶درصد و اصفهان با ۷۲درصد دارای بیشترین افزایش نسبت به سال قبل بوده است. 

وی تصریح کرد: برای مجموع استان‌های تهران و البرز نیز تردد ۴میلیون و ۳۵۰هزار و ۳۳۷ ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۳۸درصدی داشته است.

انتهای پیام/

حتما ببینید

راهزنی فرهنگی/ اسطوره‌سازی ترکیه با اساطیر ایران

مطالب مرتبط: روح انسان پس از مرگ چه چیزهایی را می‌بیند؟ ۷ راه برای تقویت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *