سوله آکام فلز

تاکید بر نقش اساسی پست در ارسال مرسولات اینترنتی و خانگی

معاون اول رییس جمهور با قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان شرکت پست به ویژه در دوران شیوع کرونا تأکید کرد: باید شرکت ملی پست ایران با توجه به وضعیت جدید اداره کشور و افزایش کسب و کارهای اینترنتی و خانگی، نقش اساسی در جابجایی کالاها و اموال مردم داشته باشد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر عصر امروز(سه شنبه) در نشست صمیمی و مراسم افطاری با کارکنان شرکت ملی پست ایران به افزایش فعالیت های کسب و کارهای اینترنتی در کشور و همچنین ارسال مرسولات کالایی مردم از طریق شرکت پست به ویژه در دوران شیوع کرونا اشاره و تصریح کرد: باید امکانات مناسب با توجه به نقش و وظایف جدید این شرکت در اختیار این سازمان قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور از کارکنان شرکت پست خواست تا با تلاش برای ارسال کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به درب منزل ایشان از برخی دلالی ها که باعث افزایش قیمت تمام شده یک کالا می شود، جلوگیری کنند.

معاون اول رییس جمهور کارکنان پست را نماد صداقت و امانت داری خطاب کرد و با اشاره به دغدغه ها و مشکلات ایشان، خاطرنشان کرد: دولت تمام تلاش خود را در کمیسیون ها و هیئت دولت به کار خواهد بست تا مشکلات این قشر زحمت کش هر چه سریعتر برطرف شود.

معاون اول رییس جمهور در ابتدای سخنان خود با اشاره به سه مقطع مهم فعالیت و کار شرکت ملی پست در دوران پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و همچنین شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: در دوران نهضت اسلامی از یاد نمی بریم که چگونه کارکنان زحمتکش، صادق، امین و مجاهد شرکت پست نامه مبارزین انقلاب اسلامی را با شجاعت جابجا می کردند.

 مخبر ادامه داد: در دوران جنگ نیز شرکت ملی پست ایران با جابجایی نامه های رزمندگان و خانواده های آنان مایه دلگرمی، آرامش و روحیه بخشی به آنان بود.

معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به فعالیت های مجاهدانه کارکنان شرکت پست در دوران شیوع کرونا تصریح کرد: در بسیاری کشورهای جهان فعالیت شرکت های پست در دوران کرونا تعطیل شد اما در جمهوری اسلامی ایران کارکنان شرکت پست با شجاعت، قدرت، دلسوزی و تعهد اجازه نداند حتی یک لحظه فعالیت های این شرکت متوقف شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مراسم با تأکید بر اینکه در دوران شیوع کرونا، فعالیت شرکت پست به دلیل خریدهای اینترنتی و غیرحضوری مردم چند برابر شد، ادامه داد: در این دوران بار کسب و کارهای دیجیتال بر روی دوش کارکنان شرکت ملی پست بود و باید حمایت های ویژه ای از این قشر زحمت کش شود.

 عیسی زارع پور با تاکید براینکه باید فعالیت شرکت پست به سمت هوشمند سازی حرکت کند، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم به دنبال آن است که از فناوری های روز برای ارسال نامه ها و محموله های کالایی مردم حداکثر استفاده را کند.

وی همچنین به روند و مراحل کاری شرکت پست اشاره و خاطرنشان کرد: بزرگترین مرکز تجزیه مرسولات پست سال گذشته در تهران افتتاح شده  و در مرحله قبول کالاها نیز سرویس ویژه ای برای کسب و کارهای اینترنتی و خانگی فراهم شده است تا بدون مراجعه به شرکت پست مرسولات آنان در شبکه پست به گردش در بیاید و در بخش رهسپاری و توزیع هم برنامه هایی داریم تا با هوشمند سازی روند امور تسهیل شود.

زارع پور خاطرنشان کرد: اصلاح تعرفه های پستی باید تبدیل به یک رویه در دولت شود تا در ابتدای هر سال و متناسب با نرخ تورم تعرفه ها اصلاح شود.

در این مراسم همچنین به پاس بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی، تمبر یادبود این شهید و سردار بزرگ و رشید اسلام به دکتر مخبر تقدیم شد.
انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

برگزاری دومین دوره آزمون صلاحیت حرفه‌ای در تیر سال جاری/ دو خدمات روانشناسی تحت پوشش بیمه قرار دارد-پیام امروز

علی فتحی آشتیانی رئیس سازمان روانشناسی و مشاوره در نشست خبری گفت: رئیس سازمان روانشناسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *