جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

تاکید رئیس‌جمهور بر ضرورت توسعه کمی و کیفی

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی امروز _سه‌شنبه نهم فوردین‌ماه_ با حضور در شهرستان پردیس ضمن بازدید از بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری پردیس، توسعه اقتصاد دانش‌بنیان را جز اولویت‌های کشور در مسیر رشد و آبادانی دانست و اظهار کرد: لازم است بر توسعه کمی و کیفی این مجموعه تاکید کرد.

وی با اشاره به رهبر معظم انقلاب اسلامی بر توسعه تولید دانش‌بنیان در نامگذاری سال ۱۴۰۱، تاکید کرد: جایگاه پارک‌های علم و فناوری در تحقق این نام‌گذاری حائز اهمیت است و از تمام بازیگران زیست‌بوم دانش‌بنیان کشور خواست، در این زمینه فعالانه به ایفای نقش بپردازند.

وی با اشاره به بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان دارویی، اضافه کرد: ضرورت تهیه آسان و ارزان دارو توسط مردم را مورد تاکید است، از پنج محصول دارویی دانش‌بنیان رونمایی شد.

رئیس جمهور در این بازدید از شرکت دانش‌بنیان آریاطب فیروز در جریان مراحل تولید دستگاه‌های همودیالیز قرار گرفت و تصریح کرد: این شرکت ظرفیت تولید سالیانه ۲۰۰۰ دستگاه همودیالیز را دارد.

پیشنهاد مطالعه:  سبزی: رئیس جمهور برای افزایش حقوق بازنشستگان دستوربدهد

به گزارش ایمنا، رئیس جمهور از بخش‌های مختلف شرکت دارویی دانش‌بنیان زیست‌تخمیر و آزمایشگاه کنترل کیفی محصولات پروبیوتیک و مکمل‌های دارویی بازدید کرد.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – اصولگراها دست پایداری را خواندند و دیگر منتظرش نمی‌مانند

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم