یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

تاکید رئیس سازمان جوانان بر لزوم ایجاد نشاط اجتماعی در پست‌های نوروزی

رییس سازمان جوانان هلال احمر گفت: ایجاد نشاط اجتماعی در پست‌های نوروزی توسط جوانان از موضوعات مهم در اجرای طرح خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی است.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد گل فشان در بازدید از پست های نوروزی شهرهای دلیجان و محلات گفت: با توجه شرایط دو سال گذشته، بیماری کرونا و خستگی مردم و خانواده هایی که عزیزی را از دست داده اند، امسال موضوع نشاط اجتماعی بسیار قابل اهمیت است و از جمله موضوعاتی است که به طرح اضافه شده و توسط جوانان اجرا می‌شود.

وی افزود: ایمنی و سلامت از جمله موضوعاتی است که هر ساله در طرح‌ها اجرا شده و امسال با توجه به اعیاد شعبانیه، عید باستانی و ماه رمضان، در این بهار جوانان پر شور این نشاط اجتماعی را در بین هموطنان ایجاد می‌کنند.

گل فشان ادامه داد: استان مرکزی به دلیل ویژگی‌هایی همچون قرار گرفتن در مسیر راه برخی از استان ها و حضور مسافرین در شهرهای توریستی مانند محلات حائز اهمیت است که ایجاد این پست‌ها می‌تواند کمک زیادی به هموطنان داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه:  ۱۳۴۵ ابتلا و ۶۳ فوتی؛ جدیدترین آمار کرونا در کشور/ ۴۰۴ شهردر وضعیت زرد و نارنجی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر خاطر نشان کرد: گزارشی که از سراسر کشور ارسال می شود بسیار خوب و امیدوارکننده است و معاونان و مسئولین استانی این اختیار را دارند تا بنابر نیاز، تیم‌ها را افزایش داده یا در نقاط خاصی پست ایجاد کنند.

وی اضافه کرد: ایجاد خیمه نماز در کنار پست‌ها از جمله مواردی است که به راحتی می توان در اجرای طرح فرهنگ سازی شود، وجود یک چادر نماز در طرح می‌تواند زمینه ساز فرهنگی مناسبی برای مراجعان به پست‌ها باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر، رئیس سازمان جوانان ضمن قدردانی از جوانان تاکید کرد: اگر در سال جدید کرونا اوج پیدا نکند و شرایط فراهم باشد تلاش می‌کنیم تا در اردوهای کشوری از زحمات جوانان تقدیر کنیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

مرگ سارق در صحنه سرقت خیابان پاسداران/ خانواده متوفی به زن راننده رضایت داد

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم