جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

تلاش پاراتکواندوکاران برای کسب ۱۰ سهمیه بازی‌های پاراآسیایی چین

سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو درباره وضعیت تیم پاراتکواندو برای حضور در اولین دوره بازی‌های پاراآسیایی چین، گفت: تیم پاراتکواندو تاکنون ۴ سهمیه در بخش مردان و ۳ سهمیه در زنان کسب کرده که امیدوارم با کسب ۳ سهمیه دیگر و با ۱۰ ورزشکار برای اولین بار در بازی‌های پاراآسیایی چین حضور پیدا کنیم.

مسعود لشگری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تیم پاراتکواندو تاکنون موفق به کسب ۴ سهمیه بازیهای پاراآسیایی چین توسط مهدی پوررهنما، علیرضا بخت، سعید صادقیان پور و حامد حق شناس و ۳ سهمیه زنان توسط فاطمه دودانگه، راحله شهاب و رومبینا کم صورکی شده که سعی داریم در اولین حضور خود در بازی‌های پاراآسیایی حداقل با ۱۰ ورزشکار در این رویداد شرکت کنیم.

وی درباره زمان برگزاری اردوهای تیم پاراتکواندو، گفت: اردوها از اواخر فروردین در دو بخش زنان و مردان در تهران آغاز می‌شود و تا زمان اعزام به بازی‌های پاراآسیایی چین ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه:  آغاز اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان از هشتم بهمنماه

لشگری همچنین در خصوص وضعیت زنان پاراتکواندو، خاطرنشان کرد: با وجود این که تیم پاراتکواندو زنان مدت ۲ سال است که راه اندازی شده، اما پیشرفت خوبی در طی این مدت داشتند و عملکرد آنها راضی کننده است. سعی داریم در اولین حضور خود در بازیهای پاراآسیایی چین نیز حضور پرقدرت و مدال‌آور داشته باشیم.

وی در پایان افزود: با حمایت های هادی ساعی سعی داریم جایگاه خوبی را برای تیم پاراتکواندو در رویدادهای آینده رقم بزنیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ملی پوشان تکواندو حضور در مسابقات گرندپری منچستر را از دست دادند

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم