یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

توفیق ۴۱ درصدی شوراهای حل اختلاف در گلستان

ایسنا/گلستان رئیس کل دادگستری استان گلستان از صلح و سازش بیش از ۴۱ درصد پرونده های ارجاع شده به شوراهای حل اختلاف در این استان خبر داد.

حیدر آسیابی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۱۶ هزار پرونده به شوراهای حل اختلاف استان وارد شده بود، اظهار کرد: بر اساس آمار موجود ۴۱ درصد این پرونده ها با کمک خیرین و معتمدین منجر به صلح و سازش شد.

وی در ادامه به عملکرد شورای حل اختلاف ویژه زندان شهرستان گرگان و گنبد اشاره کرد و گفت: در سالی که گذشت بیش از هزار پرونده در شعب حل اختلاف ویژه زندان منجر به صلح و سازش شدند و همچنین ۳۳۶ زندانی نیز از زندان آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

رئیس کل دادگستری گلستان پیرامون ملاقات‌های مردمی مسئولان قضایی استان گلستان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: برای دسترسی راحت مردم به مسئولان قضایی و طرح درخواست ها و مشکلاتشان پارسال مسئولان عالی قضایی استان گلستان ملاقات های مردمی متعددی برگزار و چهره به چهره با مراجعان دیدار کردند .

پیشنهاد مطالعه:  شهرخبر - رهبر انقلاب خطاب به نمایندگان مجلس: سال آخر، سالجبران خلاءها و قصورهاست

آسیابی با بیان اینکه در سال گذشته با بیش از ۲ هزار نفر از مراجعه کنندگان دیدار داشته ام، گفت: در این دیدارها مشکلات شهروندان بررسی و دستورهای لازم برای حل مشکل آنان صادر شد.

وی با تاکید بر اینکه دادستان مرکز استان و سایر مسئولان قضایی استان گلستان نیز دیدارهای متعدی با مردم برگزار کرده اند، ادامه داد: سال گذشته دادستان مرکز استان گلستان با ۲ هزار و ۱۱۲ نفر، روسای حوزه‌های قضایی با بیش از ۲۳ هزار نفر و دادستان عمومی انقلاب شهرستان‌ها نیز با بیش از ۱۸ هزار نفر دیدار کردند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – توصیه ذوالنوری به مردم: به کاندیدایی که وعده می‌دهد رای ندهید

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم