جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

ثبت‌نام دو رویداد جذب سرمایه اینوتکس ۲۰۲۲ آغاز شد

ثبت‌نام در دو رویداد جذب سرمایه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ آغاز شده و متقاضیان تا اول اردیبهشت فرصت دارند برای حضور در این دو رویداد ثبت نام کنند.

به گزارش ایسنا، شرکت‌های دانش بنیان نوپا به دلیل ویژگی‌های خاص خود ازگزینه‌های تامین مالی محدودی برخوردارند؛ چرا که اغلب آنها یا وثایق کمی داشته و یا اصلا ندارند و در نتیجه تامین مالی از طریق بدهی برای آنها مشکل است. 

در این راستا پارک فناوری پردیس برای رفع این مشکل در جریان برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ برای شرکت‌های نوپا ۲ روش تامین سرمایه گذار «کافه سرمایه» و «سکوی کارن کراد» را پیش‌بینی کرده است. «کافه سرمایه»، محلی برای شناخت نیازهای شرکت‌های دانش بنیان برای معرفی به سرمایه گذار و از مهمترین رویدادهای ویژه این نمایشگاه و فرصتی خاص برای صاحبان شرکت‌های نوپا، جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران و ایجاد شبکه‌های ارتباطی بین اجزا و افراد فعال در این حوزه به ‌شمار می‌رود.

پیشنهاد مطالعه:  تشخیص فلزات سنگین در عرق بدن با یک حسگر ساده

شرکت‌کنندگان در این رویداد، با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدماتشان به سرمایه‌گذاران متناظر معرفی شده و جلسات ویژه‌ای برای آنها ترتیب داده خواهد شد و طی آن در این جلسات، سرمایه‌گذاران به بررسی ابعاد مختلف استارت‌آپ پرداخته و در صورت علاقه‌مندی به طرح و تمایل به سرمایه‌گذاری، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با استارت‌آپ‌ها را مطرح می‌کنند.

«سکوی کارن کراد» نیز راهکاری برای جذب سرمایه به روش تامین مالی جمعی یا کرادفاندینگ است و به جمع‌آوری منابع مالی مورد نیاز یک پروژه از محل سرمایه‌های خرد تعداد زیادی سرمایه‌گذار اطلاق می‌شود. در دنیای امروز این فرآیند معمولا بر بستر اینترنت اتفاق می‌افتد.

تامین مالی جمعی، نوعی جمع‌سپاری است که جهت سرمایه‌گذاری‌های غالبا متوسط، شکل گرفته است و روشی رایج برای تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان است. این روش نه تنها برای شروع کردن یک کسب‌وکار، بلکه برای تداوم فعالیت و توسعه آن نیز کاربرد دارد.

پیشنهاد مطالعه:  رئیس آژانس فضایی روسیه برکنار شد

به نقل از روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، یازدهمین رویداد کافه سرمایه کارن کراد نیز در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس با همکاری پارک فناوری پردیس، طی ۴ روز و از تاریخ ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در رویداد کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۲ می‌توانند تا اول اردیبهشت ۱۴۰۱، از طریق لینک www.invest.inotex.com نسبت به ثبت طرح کسب و کاری خود اقدام کنند. استارت‌آپ‌هایی که برای شرکت در این رویداد پذیرفته شوند، می‌توانند از دوره‌های آموزشی توانمندسازی این برنامه نیز بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادرات ۶۵۰ میلیون دلاری دانش‌بنیان‌ها در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲/ ۷۰۰ محصول دانش‌بنیان قابلیت صادرات دارند

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیام امروز، نشست خبری دکتر امیرحسین میرآبادی؛ رئیس مرکز تعاملات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم