سوله آکام فلز

جلسه هماهنگی سفر استانی رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه هماهنگی سفر استانی رییس جمهور به استان چهارمحال و بختیاری عصر امروز(سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر در این جلسه با اشاره به تکلیف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تکمیل و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری، بر لزوم افزایش و تخصیص کامل و صددرصدی این اعتبارات در این استان تاکید کرد و گفت: بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات از نیازهای اساسی استانهای سراسر کشور است چراکه امروز بخش گسترده ای از کسب و کارها و نیازهای مردم مبتنی بر فناوری اطلاعات و وابسته به اینترنت است.

در این جلسه که معاون اجرایی رییس جمهور، استاندار چهارمحال و بختیاری، وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیرو، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نفت، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده نیز حضور داشتند، پروژه‌ها و طرح‌های اولویت دار استان چهارمحال و بختیاری مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه توافقات لازم از سوی دستگاههای اجرایی، بانک‌های عامل و دستگاه های استان چهارمحال و بختیاری بر سر نحوه اجرا، زمانبندی و اعتبارات مورد نیاز عملیاتی شدن طرح‌های اولویت دار برای توسعه و ارتقاء جایگاه استان و جبران کاستی ها صورت گرفت.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

ارجاع طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی-پیام امروز

۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳  نمایندگان در نشست علنی امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *