جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

جهانبخش: مهم بود با پیروزی کارمان را تمام کنیم

بهترین بازیکن ایران مقابل لبنان می گوید بعد از باخت به کره جنوبی، اتمام این بازی با پیروزی مهم بود.

به گزارش ایسنا، علیرضا جهانبخش بعد از گلزنی مقابل لبنان، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و در نشست خبری گفت: خدا را شکر بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. موقعیت های خوبی در نیمه دوم ایجاد کردیم و بعد از بازی قبل مقابل کره جنوبی، این بازی برای ما مهم بود که دور مقدماتی را با پیروزی به پایان برسانیم‌. از امتیاز بازی خانگی و بازی در شهر مشهد و حضور هواداران استفاده کردیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: به یاد تمام کسانی که امروز کنار ما نبودند هم هستیم، کریم انصاریفرد، سامان قدوس، مهدی طارمی و تمام کسانی که امروز نبودند جایشان به شدت خالی بود. بسیار همه زحمت کشیدند و خوشحالیم که به این موفقیت در پایان رقابت‌ها دست یافتیم.

او با اشاره به غیبت هواداران زن در ورزشگاه گفت: حضور بانوان همواره برای ما یک دغدغه بوده و امیدواریم در بازی های تدارکاتی آتی در ایران این اتفاق رخ دهد.

پیشنهاد مطالعه:  تمرین ملی‌پوشان با ضربات پنالتی به پایان رسید

وی ادامه داد: بازی کردن در شهرهای دیگر به جز تهران، اینکه باعث می شود مردم در کنارمان باشند خوشحال‌کننده است. در شهرهای مختلف وقتی می‌بینیم که مردم از ما حمایت می‌کنند، انرژی می‌گیریم. ورزشگاه خیلی خوبی بود ولی زمینش می‌تواند بهتر باشد. زمین روی کیفیت بازی تاثیر گذاشت ولی در کل استادیوم مناسب بود. امیدوارم در شهرهای دیگر هم حضور یابیم و حمایت مردم در شهرهای دیگر را هم حس کنیم‌. بازیکنان هم خوشحال بودند که توانستند به این بهانه به زیارت بروند. امیدوارم در اردوهای بعدی هم تیم تکمیل شود و دیگر مصدومی نداشته باشیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ملی پوشان تکواندو حضور در مسابقات گرندپری منچستر را از دست دادند

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم