حسین عبدی سرمربی تیم ملی نوجوانان شد

اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال حکم به انتخاب حسین عبدی به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان دادند.

به گزارش ایسنا، ابراهیم قاسمپور، سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال در حالی که دقایقی قبل انتخاب حسین عبدی را به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان تکذیب کرد بود، در سایت فدراسیون فوتبال خبر از انتخاب این مربی داد.

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: قاسمپور در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربیان تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان گفت: با تصمیم اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال آقای حسین عبدی که پیش از این نیز هدایت تیم ملی نوجوانان را بر عهده داشت به عنوان گزینه مورد نظر جهت ادامه فعالیت در این تیم انتخاب شد. در واقع کمیته فنی پس از بررسی شرایط گزینه‌های مورد نظر بر اساس توانمندی‌ها هم‌چنین سوابق آقای عبدی به این نتیجه رسید که ایشان می‌تواند این مسیر را به خوبی دنبال کند و به همین منظور در خصوص انتخاب آقای عبدی به جمع‌بندی رسیدیم.

قاسمپور اضافه کرد: با توجه به تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان می‌بایست درباره مذاکره و توافق هم‌چنین انعقاد قرارداد با سرمربی تیم ملی نوجوانان اقدامات لازم را انجام بدهد تا ایشان کار خودشان را به صورت رسمی آغاز کنند.

سخنگوی کمیته فنی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان گفت: هنوز در این مورد به جمع بندی نرسیدیم. ما در ابتدا ۶ گزینه برای هدایت تیم ملی جوانان داشتیم که در نهایت به سه گزینه نهایی رسیدیم. اعضای کمیته فنی پس از بررسی برنامه‌های سه گزینه مورد نظر جهت هدایت تیم ملی جوانان از این نفرات دعوت خواهند کرد که توضیحات لازم را در مورد برنامه ها بدهند و در ادامه سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان نیز با نظر اعضای کمیته انتخاب و معرفی خواهد شد. 

او در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این که چرا دقایقی قبل این مساله را تکذیب کرده بود، گفت: با توجه به اهمیت موضوع در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان صحبت کردیم و چون عبدی امتیاز بسیار بالایی نسبت به دو گزینه دیگر کسب کرده بود، او را برای هدایت نوجوانان انتخاب کردیم تا زودتر قراردادش منعقد شود اما درباره جوانان تصمیمی گرفته نشده است. 

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

کمیته استیناف محکومیت استقلال و پرسپولیس را تایید کرد-پیام امروز

۱۱:۲۷ – ۲۳ تير ۱۴۰۳ آرای صادره کمیته استیناف به شرح زیر است: *در خصوص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *