یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

حضور یک میلیون گردشگر در مکان‌های تفریحی غرب تهران

به گزارش خبرگزاری مهر، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۲۲ گفت: وجود بوستان جنگلی چیتگر، لتمان کن، آبشار البرز، جوانمردان، دریاچه شهدای خلیج فارس، مجموعه ورزشی آزادی و… موجب شده تا تردد گردشگران به این محدوده غربی پایتخت برای تفریح و گردشگر بیشتر شود به همین منظور منطقه ۲۲ به عنوان قطب گردشگری تهران معرفی شده است.

وی افزود: در اسفندماه در قالب طرح استقبال از بهار ۱۴۰۱ تمامی معاونت‌های شهرداری منطقه برنامه‌های مختلفی را برای آماده سازی بوستان‌ها و مجموعه‌های تفریحی در نظر گرفته اند تا رضایت شهرندان حاصل شود، به طوری که معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه، ۶۰ برنامه شاد در نظر گرفته است و معاونت خدمات شهری اقدام به فراهم کردن بوستان‌ها و رنگ آمیزی و معاونت حمل و نقل ترافیک ناوگان اتوبوسرانی را ساماندهی کرده تا خدمات رسانی مطلوبی شکل گیرد.

محمدی ادامه داد: طبق پیش بینی‌ها در ۱۳ روز ایام نوروز بیش از یک میلیون نفر گردشگر از این منطقه بازدید خواهند داشت و اوج این بازدیدها در روز طبیعت (۱۳ به در) خواهد بود، از همین رو برنامه ریزی‌های مختلفی در این راستا انجام داده ایم.

پیشنهاد مطالعه:  کشف بیش از ۱۷۷ هزار قلم قاشق و چنگال قاچاق در تهران

شهردار منطقه ۲۲ عنوان کرد: در منطقه ۲۲ بزرگراه‌های آزادگان، شهید همدانی، شهید خرازی، آزاد راه تهران_ کرج و ابتدای آزادراه تهران_ شمال در وسعت بیش از ۶۰ کیلومتری قرار دارد، به همین منظور حجم بالایی از مسافران ۱۱ استان غربی و شمالی کشور از این محدوده رفت و آمد دارند و قبل از تحویل سال همزمان با آغاز سفرهای نوروزی در محور غربی بزرگراه شهید همدانی ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی برپا شده است.

وی افزود: در این ایستگاه خدمات فرهنگی، پذیرایی، ارائه بروشور معرفی مراکز تفریحی و گردشگری منطقه ۲۲ و تهران، راه اندازی سرویس بهداشتی سیار و. صورت گرفته است.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

دفاع تمام قد از لایحه عفاف و حجاب /قوه قضاییه و مجلس با هماهنگی بالا کار را جلو بردند /اطلاعات غیردقیق از این مصوبه منتشر می‌شود

مهدی باقری نماینده زنجان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم