شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

حکم قصاص کیفر ضارب جنجالی ۱۱ شهروند گرگانی

ایسنا/گلستان  رئیس کل دادگستری استان گلستان از صدور حکم قصاص پرونده ضارب جنجالی چهار راه میدان گرگان خبر داد.

حیدر آسیابی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه پس از وقوع حادثه جنجالی مرداد ماه سال گذشته و زخمی کردن ۱۱ نفر توسط یک فرد، تمامی اقدامات قضایی و پلیسی با تمام توان اجرایی شد، اظهار کرد: دستگاه قضا از همان ابتدا در این پرونده با جدیت و قاطعیت کامل ورود کرد و قطعا تا اجرای حکم‌همین گونه ادامه خواهد داد. 

وی با بیان اینکه حکم قضایی برای ضارب این پرونده صادر شده است، افزود: بر اساس نظر قاضی و بر اساس مستندات و مدارک موجود در پرونده ضارب به قصاص محکوم شده است. 

رئیس کل دادگستری استان گلستان تصریح کرد: این ضارب در مرداد سال گذشته در چهارراه میدان گرگان ۱۱ نفر را زخمی کرد که متاسفانه یک نفر از آن‌ها بر اثر شدت جراحات، جان باخت.

پیشنهاد مطالعه:  شهرخبر - امیرعبداللهیان ترکیه را ترک کرد

آسیابی با بیان این که ضارب بلافاصله با حضور پلیس در صحنه دستگیر و روانه زندان شد، افزود: رسیدگی به پرونده این حادثه تلخ، به صورت ویژه در دادسرای گرگان آغاز شد و پس از تکمیل تحقیقات و اعلام نظر پزشکی قانونی مبنی بر سلامت روانی متهم، کیفرخواست صادر و پرونده در دادگاه کیفری یک استان رسیدگی شد.

وی با تاکید بر اینکه به درخواست اولیای دم، دادگاه حکم قصاص این فرد را صادر کرد، ادامه داد: متهم و وکیل او به این رای اعتراض کرده اند و پرونده برای بررسی نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به اینکه کیفرخواست پرونده ۹ نفر از مصدومان این پرونده هم صادر و برای تعیین دیه به دادگاه کیفری ۲ فرستاده شده است، افزود: پرونده یکی از مصدومان این حادثه هم به علت تمام نشدن طول درمان هنوز در مرحله دادسراست.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – ادعای یک مقام آمریکایی درباره احتمال توقف درگیری‌ها در غزه

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم