جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

خبر خوش برای اهالی شمیران/ بازگشایی ۳۵ متری شهید افتخاری

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا حاجوی شهردار این منطقه ضمن تبریک سده جدید و فرارسیدن سال نو به شهروندان اظهار داشت: طی جلسه‌های متعدد با مسئولین ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران و انعقاد تفاهم نامه نهایی، خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری که پیش از این با افتتاح عجولانه شهردار سابق تهران که موجب شد پس از گذشت یک روز پس از افتتاح، مسدود شود و افتتاح واقعی آن با واژه بازگشایی جابه جا شود، با انجام تمهیدات فنی، ایمن سازی، رفع مشکلات ترافیکی، عمرانی و نصب روشنایی که بخشی از آن به دلیل عدم استفاده از بین رفته بود آماده بازگشایی شد.

وی یادآور شد: پروژه خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری به عنوان یکی از پروژه‌های اولویت دار و شاخص تهران و بزرگترین پروژه ترافیکی شمال تهران به شمار می‌آید که با هدف ساماندهی ترافیکی، تسهیل در تردد وسایل نقلیه و دسترسی محلی با رفع معارضین ملکی تکمیل و به بزرگراه امام علی (ع) جنوب متصل می‌شود.

پیشنهاد مطالعه:  قالیباف باید روی مین برود /«دست خالی» نواصولگرایان در برابرپایداری‌ها

حاجوی گفت: این پروژه محدوده شرق منطقه یک را از بن بست ترافیکی خارج کرده و دسترسی ساکنان محدوده‌های دارآباد، نیاوران، آجودانیه، کاشانک و … به شبکه بزرگراهی امام علی (ع)، شهید صیاد شیرازی، بخش‌های مرکزی و جنوبی تهران با سهولت بیشتر انجام خواهد شد.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: اجرای این مسیر از خیابان شهید پور ابتهاج تا پل ارتش به طول ۳ کیلومتر و عرض ۳۵ متر و بخش‌هایی از آن به متراژ حدود ۲۷ هزار متر مربع معارض ملکی بوده است که با تعاملات صورت گرفته با ارتش جمهوری اسلامی ایران آزاد سازی شد.

شهردار منطقه یک گفت: بنده به نوبه خود از ۱۰ ماه تأخیر در خدمت رسانی این پروژه به شهروندان که به جهت سو مدیریت‌های قبلی بوده از شهروندان عزیز تهران به ویژه منطقه یک پوزش می‌طلبم.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

مصرف مشروبات الکلی جنایت آفرید؛ قتل در جگرکی محله مشیریه

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم