جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

دادستان تهران از کانون اصلاح و تربیت بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، علی صالحی دادستان تهران با حضور در کانون اصلاح و تربیت، علاوه بر دیدار با مسئولان، مددکاران و مددجویان این مرکز، عملکرد این مجموعه را مورد بررسی قرار داد.

دادستان تهران همچنین در گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره با تک تک مددجویان، بر رسیدگی فوری به پرونده‌های آن‌ها در قالب طرح پایش تأکید کرد و یادآور شد: مددجویان کانون اصلاح و تربیت بایستی به صورت مستمر تحت معاضدت‌های قضائی لازم قرار گیرند.

وی در ادامه بازدید از بخش‌های مختلف کانون اصلاح و تربیت تهران، ضمن صدور دستورات ویژه‌ای برای رسیدگی به پرونده‌های ۳۴ نفر از مددجویان، تأکید کرد: مشکلات قضائی این افراد باید با قید فوریت مورد رسیدگی قرار گیرد.

دادستان تهران خاطرنشان کرد: ضرورت دارد در راستای اجرای تبصره ۳ ماده ۵۱۳ قانون آئین دادرسی کیفری، آن دسته از مددجویانی که خانواده‌هایشان در دیگر استان‌ها سکونت دارند جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و با هدف تکمیل روند اصلاح و تربیت به محل اقامت شأن منتقل شوند.

پیشنهاد مطالعه:  جزئیات دستگیری مرد مهاجم به خودروی زنی در تهران

همچنین با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از درخواست‌های مطرح شده در این دیدار مربوط به دادستان‌های سایر حوزه‌های قضائی بود، دادستان عمومی و انقلاب تهران، دستورات و ارشادات لازم را در این خصوص ارائه کرد.

وی در ادامه ضمن تشکر از زحمات بی دریغ مددکاران و دیگر پرسنل کانون اصلاح و تربیت، با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های مجدانه یکی از مددکاران این مرکز که در جهت انجام وظایف محوله و ارائه خدمات به مددجویان عملکرد مطلوبی داشته است، تقدیر کرد.

گفتنی است؛ در این دیدار سیدحشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران و جمعی از قضات، دادستان تهران را همراهی کردند.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادق محصولی خودش تایید کند ثروتمند است /گفته می شود او به ساخت و ساز ورود کرده است

بهروز نعمتی، نماینده ادوار مجلس در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره تلاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم