جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

دمای اصفهان تا ۱۲ درجه سانتیگراد کاهش می یابد/ احتمال تنش درختان

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به افت محسوس دما در ۴۸ ساعت پیش رو، اظهار داشت: کاهش دمای بین هشت تا ۱۲ درجه‌ای در بیشتر مناطق به ویژه در نیمه غربی استان به تنش دمایی در گیاهان و درختان منجر می‌شود.

وی با بیان اینکه دمای هوای استان تا فردا بین پنج تا هفت درجه سردتر می‌شود، افزود: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به هشت درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه کمینه‌های دما در ۶ شهر استان به زیر صفر می‌رسد، ادامه داد: بوئین و میاندشت با دمای چهار درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان تا فردا پیش‌بینی می‌شود و چوپانان و با دمای ۳۱ درجه سانتیگراد بالای صفر گرم‌ترین نطقه استان است.

هنرمند با اشاره به بارندگی شبانه روز گذشته در غرب استان، ابراز داشت: بیشترین میانگین بارشی از خوانسار با ۵.۶ میلیمتر، فریدونشهر ۳.۵ و بوئین و میاندشت سه میلیمتر بوده است.

پیشنهاد مطالعه:  رد شایعات علت فوت یکی از کارکنان بهشت زهرا تهران از سویخانواده وی

وی با بیان اینکه امروز و فردا وزش باد به نسبت شدید تا شدید پدیده غالب استان است، اضافه کرد: سرعت وزش باد در شهر اصفهان در ساعات اخیر به ۲۳ متر بر ثانیه رسید و پدیده توفان و تند باد لحظه‌ای توأم با گردوخاک محلی در شرق اصفهان تا فردا ادامه دارد که به کاهش دید افقی و اختلال در تردد جاده‌ای منجر می‌شود.

هنرمند افزود: از فردا شنبه ۶ فروردین تا اواسط هفته جوی به نسبت پایدار در سطح استان حاکم خواهد بود.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ببینید | آواز خواندن محسن تنابنده در پشت صحنه یک سریال به سبک بندری

شاهگوش یک مجموعه‌ای نمایشی در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی داوود میرباقری تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم