جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

رئیس جمهور به زودی به ورامین سفر می‌کند

ایسنا/تهران نماینده مردم شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی از دیدار با رئیس جمهور خبر داد و گفت: رئیس جمهور به زودی به ورامین سفر خواهد کرد.

حسین نوش‌آبادی عصر یکشنبه هفتم فروردین ماه در جمع خبرنگاران از دیدار با رئیس جمهور خبر داد و اظهار کرد: طی دیداری که دیروز با حجت‌الاسلام رئیسی، در ساختمان ریاست جمهوری داشتم ضمن تبریک سال نو و ابلاغ سلام مردم شریف و انقلابی حوزه انتخابیه خود از رئیس جمهور برای سفر به دیار پانزده خرداد مجدداً دعوت به عمل آمد.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: در این دیدار رئیس جمهور قول مساعد داد در اولین فرصت به خطه قهرمان پرور دیار پانزده خرداد سفر خواهند کرد.

نوش آبادی در خصوص موضوعاتی که به استحضار رئیس جمهور رسید با تاکید بر بهره برداری از قطار شهری و اجرای خط مترو ، احداث بیمارستان پیشوا بیان کرد: بهسازی جاده ورامین به جواد آباد و چرمشهر و اتصال به بزرگراه حرم تا حرم ، احداث بیمارستان جایگزین شهید مفتح ورامین، دی کلینیک قرچک و آزاد راه تهران به پیشوا از موارد دیگر بود که انتظار می‌رود در سفر رئیس جمهور، مورد عنایت ویژه قرار گیرد.

پیشنهاد مطالعه:  شهرخبر - ژاپن به دنبال پیمان صلح با روسیه است

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – اصولگراها دست پایداری را خواندند و دیگر منتظرش نمی‌مانند

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم