رشد ۱۰۴ درصدی تحصیل دانش‌آموزان کمیته امداد در مدارس همدل

رئیس کمیته امداد گفت: ۱۴ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت امداد در قالب طرح «مدارس همدل» در مدارس هیات امنایی، غیر انتفاعی و نمونه دولتی مشغول تحصیل هستند.

به گزارش ایسنا، مراسم تجلیل از مدیران برتر مدارس همدل با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، حجت‌الاسلام جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد و احمد محمودزاده، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی در اردوگاه ثامن‌الائمه مشهد مقدس برگزار شد.

رئیس کمیته امداد در این مراسم با تقدیر از تعامل مثبت کمیته امداد با آموزش و پرورش برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند، افزود: در سال تحصیلی ۹۹ تعداد ۴۳۴۶ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد در مدارس هیات امنایی مشغول به تحصیل بودند که با توسعه مدارس همدل، این رقم در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به ۸۱۷۱ نفر رسید.

وی با بیان اینکه در سال ۹۹ تعداد دانش‌آموزان تحت حمایت در مدارس غیرانتفاعی ۲۶۶۲ نفر بود، ادامه داد: این تعداد در حال حاضر به ۵۵۵۴ نفر رسیده است.

بختیاری خاطرنشان کرد: در مجموع در سال ۹۹ در شروع طرح مدارس همدل ۷۲۳۱ دانش‌آموز تحت حمایت در مدارس همدل تحصیل می‌کردند که این تعداد با رشد ۱۰۴ درصدی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به حدود ۱۴ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، وی با اظهار امیدواری برای رفع چالش‌ها و توسعه مدارس همدل در سراسر کشور، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم طرح‌هایی را اجرا کنیم تا شرایط تحصیل بهتری را برای دانش‌آموزان فراهم کنیم.

شایسته ذکر است در این پایان این مراسم از ۴۰ مدیر برتر مدارس همدل تقدیر شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تعداد کودکان کار قزوین در حال افزایش است – خبرگزاری تسنیم

حدود ۱۲ هزار نفر شرکت کردند و قرار هست ۴هزار و۳۶۶ نفر از این عزیزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *