جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

رونق در اقتصاد گردشگری سنگاپور

رستوران‌ها و اماکن تفریحی در سنگاپور پس از اعلام دولت برای کاهش محدودیت‌ها با افزایش رزرو مواجه شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از بلومبرگ، سباستین کرن، مدیر بخش غذا و نوشیدنی در سنگاپور اظهار کرد: در  ۱۵ دقیقه پس از انتشار اخبار مبنی بر کاهش محدودیت‌ها، تماس برای رزرو افزایش یافت و رستوران‌های این کشور ظرفیت صندلی‌ها را به دلیل افزایش رزروها، افزایش دادند. رزرو در برخی از مناطق ۵۰ درصد افزایش یافته است و انتظار می‌رود که روزانه ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش داشته باشد.

اقدام سنگاپور برای کاهش محدودیت‌ها در حالی صورت می‌گیرد که این کشور گام‌های قاطعی برای زندگی با کووید-۱۹ برداشته است. خطوط هوایی سنگاپور تقریبا ۱۰ درصد در سال جاری رشد کرده است.

از روز جمعه، افراد کاملا واکسینه شده از تمام نقاط جهان می‌توانند از طریق هوا یا دریا بدون انجام قرنطینه یا آزمایش در بدو ورود از سنگاپور بازدید کنند. سایر کشورهای جنوب شرق آسیا از جمله تایلند و مالزی نیز اقدامات مشابهی را انجام می‌دهند.

پیشنهاد مطالعه:  افق روشن صادرات دانش بنیان ایرانی

دولت سنگاپور قصد دارد تا اواخر سال جاری حجم مسافران فرودگاه چانگی را به حداقل ۵۰ درصد سطح قبل از همه‌گیری بازگرداند، در حالی که این رقم در اوایل این ماه ۱۸.۲ درصد بود.

با این حال، بخش مهمان‌نوازی و هوانوردی با چالش‌هایی مواجه هستند تا اطمینان حاصل شود که سطح کافی از منابع و کارکنان برای برآورده کردن تقاضای پیش‌بینی‌شده در دسترس است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

اجرای طرح های دریامحور در سواحل هرمزگان

خرید کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – خبر مهم وزیر جدید درباره جذب ۱۱ هزار نیروی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم