شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

رونمایی رئیس‌جمهور از ۵ محصول دارویی دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری پردیس

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی امروز با حضور در شهرستان پردیس ضمن بازدید از بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری پردیس، توسعه اقتصاد دانش‌بنیان را جزو اولویت‌های کشور در مسیر رشد و آبادانی دانست و بر توسعه کمی و کیفی این مجموعه تاکید کرد.

رئیس‌جمهور با یادآوری تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر توسعه تولید دانش‌بنیان در نامگذاری سال ۱۴۰۱، جایگاه پارک‌های علم‌وفناوری در تحقق این نام‌گذاری را حائز اهمیت خواند و از همه بازیگران زیست‌بوم دانش‌بنیان کشور خواست، در این زمینه فعالانه به ایفای نقش بپردازند.

رئیس‌جمهور همچنین در بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان دارویی، ضرورت تهیه آسان و ارزان دارو توسط مردم را مورد تاکید قرار داد. در ادامه، از پنج محصول دارویی دانش‌بنیان در حضور رئیس‌جمهور رونمایی شد.

دکتر رئیسی با همراهی دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و دکتر عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از شرکت دانش‌بنیان “آریاطب فیروز” در جریان مراحل تولید دستگاه‌های همودیالیز قرار گرفت. این شرکت ظرفیت تولید سالیانه ۲هزار دستگاه همودیالیز را دارد.

پیشنهاد مطالعه:  چه کسانی «مرضیه برومند» را هو می کنند؟

رئیس‌جمهور همچنین از بخش‌های مختلف شرکت دارویی دانش‌بنیان زیست‌تخمیر و آزمایشگاه کنترل کیفی محصولات پروبیوتیک و مکمل‌های دارویی بازدید کرد.

انتهای پیام/

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

چرا آموزش‌و‌پرورش به رای دیوان عدالت درباره "ابطال شرط سنی ۲۲ سال" برای دانشگاه فرهنگیان تمکین نکرد؟!

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم