جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

رکابزنان به دنبال افزایش سهمیه در بازی‌های پاراآسیایی چین

رییس انجمن دوچرخه سواری معلولان گفت: تلاش بر این است که در مسابقات قهرمانی کشور که اواخر فروردین برای کسب مجوز حضور در بازی‌های پاراآسیایی چین برگزار می‌شود، تعداد سهمیه‌های دوچرخه سواران معلول را افزایش دهیم.

فرهاد عصفوری در گفت‌وگو با ایسنا، پس از کسب مدال طلا مهدی محمدی در رقابتهای قهرمانی آسیا تاجیکستان، اظهار کرد: مهدی محمدی نفر اول آسیاست و انتظار کسب مدال طلا از او در رشته جاده (تایم تریل انفرادی) در قهرمانی آسیا وجود داشت، امیدوارم که در مسابقات قهرمانی آسیا هندوستان نیز که خردادماه در رشته پیست برگزار می‌شود مدال طلا خود را دوباره تکرار کند.

وی گفت: سال گذشته مهدی محمدی برای این که از عنوان قهرمانی خود در آسیا دفاع کند، بهترین تجهیزات از جمله دوچرخه تایم تریل و کلاه مخصوص خریداری کرد و تمرینات خود را بعد از بازیهای پارالمپیک توکیو متوقف نکرد تا بهترین عملکرد را در تاجیکستان داشته باشد، البته رشته تخصصی او ۴ کیلومتر انفرادی در پیست است و بیشترین تمرکز وی نیز روی همین ماده معطوف شده تا بهترین عملکرد را در بازیهای پاراآسیایی چین داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه:  شمسایی: پای تغییر نسل فوتسال ایستاده‌ام

رییس انجمن پارادوچرخه سواری پیرامون این پرسش که آیا تنها مهدی محمدی تنها نماینده دوچرخه سوار ایران در بازیهای پاراآسیایی چین خواهد بود، تصریح کرد: برای افزایش تعداد سهمیه‌های دوچرخه سواران در بازیهای پاراآسیایی چین، اواخر فروردین مسابقات رکوردگیری با حضور ۹ ورزشکار حاضر در اردوی آمادگی در تهران برگزار می‌شود، کسانی که بتوانند رکورد نفر سوم آسیا را ثبت کنند، مجوز حضور در بازیهای پاراآسیایی را کسب کرده و به مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان اعزام خواهند شد.

عصفوری با بیان این که پیش بینی کسب ۴ سهمیه برای دوچرخه‌سواری در بازیهای پاراآسیایی چین وجود دارد، تصریح کرد: این احتمال وجود دارد که در بازیهای پاراآسیایی چین با ۴ سهمیه (۳ نفر در بخش معلولان و یک ورزشکار در بخش نابینایان و کم‌بینایان) در این دوره از بازیهای پاراآسیایی حضور پیدا کنیم.

وی در پایان زمان برگزاری اردوی تیم ملی پارادوچرخه سواری را از ۱۵ فروردین در تهران عنوان کرد و گفت: برای آماده‌سازی ورزشکاران جهت شرکت در مسابقات رکوردگیری اولین اردوی دوچرخه سواران معلول با حضور ۹ ورزشکار از ۱۵ فروردین در تهران برگزار می‌شود.

پیشنهاد مطالعه:  تمرین ملی‌پوشان با ضربات پنالتی به پایان رسید

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم